Obróbka skrawaniem zlecenie

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
Awatar użytkownika
User

Ryszard Melanowski

Posty

11

Rejestracja

18 wrz 2014, o 06:30

Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: Ryszard Melanowski » 20 paź 2014, o 20:01

Zlecę wykonywanie detali wg dostarczonej dokumentacji - obróbka skrawaniem: toczenie, frezowanie, szlifowanie itp, obróbka precyzyjna. Jakieś propozycje firm z Dolnośląskiego?
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: kowal » 29 paź 2014, o 10:36

Podpinam się pod temat. Zlecę frezowanie CNC- met. kolorowe, tw. sztuczne ( 300x 600) oraz gięcie blach i rur.
no avatar
User

Anna Bolewicz

Posty

1

Rejestracja

31 paź 2014, o 08:07

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: Anna Bolewicz » 31 paź 2014, o 11:21

Firma Sumel wykonywała dla mojej firmy zlecenie na dużą ilość specjalnych śrub z powierzchnią pasowaną. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonanych usług jak i czasu realizacji zlecenie. Z tego co pamiętam mają w swojej ofercie również obróbkę skrawaniem.
no avatar
User

kowal

Posty

11

Rejestracja

23 paź 2014, o 08:18

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: kowal » 9 sty 2015, o 13:29

Dzięki za polecenie. Ruszamy od stycznia z nowym projektem, więc jak najbardziej jestem zainteresowany współpracą w zakresie obróbki. Skontaktuję się z firmą Sumel i przedstawię im swoje zapytanie ofertowe.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: bizz » 7 kwie 2015, o 10:56

Jakie centra obróbcze wykorzystujecie w swoich firmach do obróbki metalu? Uważam, że takie urządzenia wielofunkcyjne są niezbędne w firmie zajmującej się obróbką metali.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: kolaa » 21 paź 2015, o 09:53

Grunt to mieć dobrą narzędziownia. Jeśli szukasz sprzętu, którego używają w tego typu firmach, to najlepiej zapytać bezpośrednio taką firmę.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: lani » 27 lis 2015, o 16:00

Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany to obróbka metali częstochowa znajduje się w ofercie firmy APJ Sikora. Oferują precyzyjne detale toczone ze stali węglowych, nierdzewnych, mosiądzu, stopów aluminium, miedzi oraz tworzyw sztucznych.Dzięki dużej różnorodności typów maszyn produkcyjnych mogą dobrać odpowiednią technologię zapewniającą wysoką jakość i konkurencyjne ceny.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: mariolka00 » 24 lut 2016, o 09:39

Witam,

Odświeżam temat, by nie tworzyć nowego :) Jeśli szukacie jeszcze firmy która profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się obróbką skrawaniem, polecam zapoznać się z ofertą - http://www.nekers.pl/precyzyjne-komponenty , zajmują się obróbką odkuwek, odlewów, precyzyjnymi komponentami, toczeniem, frezowaniem, obróbką cieplną i wiele innych :)
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: bezniku » 6 maja 2016, o 17:10

Tego typu firm jest sporo - ja mogę polecić www.kubex.com.pl . Korzystaliśmy z ich usług w zakresie lakierni proszkowej ale świadczą rózne usługi CNC. Ceny mają do negocjacji.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Obróbka skrawaniem zlecenie

Postautor: pankracy » 17 sty 2017, o 20:43

Usługę obróbki i spawania metali świadczy również firma z Bydgoszczy: http://renox.eu.com/pl/
Wiem, że to firma rodzinna, w której doświadczenie przekazywane jest z ojca na syna. Mają więc wieloletnie doświadczenie w branży, co budzi zaufanie. Myślę, że warto im zaufać i powierzyć każde zlecenie!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron