integracja oprogramowania z kurierem

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: SalamonK » 2 lis 2015, o 11:52

Hej znacie moze takie oprogramowanie do sklepu które będzie miało możliwość wklepania wysyłek od razu? Jakaś zintegrowana opcja. Preferowane firmy o ile są narzucane to wszystkie poza malutkimi, 7 i kexem, chociaż chyba się teraz połączyły jakieś spółki ale pewna nie jestem. Oprogramowanie w jakichś rozsądnych cenach, do 100 na miesiąc to całkowity max
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: Marcelus » 9 lis 2015, o 15:56

ja mam na oku dwie takie firmy ale powiedz konkretniej o co chodzi w doborze tylko hajsy? czy jakieś konkrety? sam jestem na etapie wybierania więc trochę się orientuje
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: SalamonK » 13 lis 2015, o 20:11

oprócz newslettera to bony jakieś kody rabaty i przede wszystkim to statystyki, one dają jakieś pojęcie o efektach.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: Marcelus » 23 lis 2015, o 03:13

no to nie ma co się za bardzo zastanawiać bo opcji jest w sumie niewiele dobrych a z takich naj to bym wytypował sellingo (współpracuje z DHLem) przy wykupieniu szkieletu w abonamencie masz stałą cenę nie całych 10 zł od paczki wysyłanej, nie iwem czy znajdziesz kuriera w ogóle taniej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: TadekNiejadek » 23 lis 2015, o 04:29

istotna sprawa - z deklaracją czy bez? bo jeśli z to ja odpadam - nie mam stałej liczby zamówień na starcie a tylko po to zmieniać oprogramowanie to trochę nieteges.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: Marcelus » 23 lis 2015, o 05:29

Po pierwsze to masz możliwość u nich bez deklaracji.
Po drugie nie wiem czy wiesz, że możesz w ogóle nie zmieniać podstawy - jeśli masz swoje oprogramowanie, ale chcesz ich wysyłki (sendego) to mogą dopasować Twój szkielet, w sensie...no jak to się nazywa, ZINTEGROWAĆ! z Twoim oprogramowaniem bez problemu.
no avatar
User

Trop

Posty

27

Rejestracja

23 lip 2015, o 09:02

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: Trop » 22 gru 2015, o 07:54

Systemów, które możesz tak zintegrować jest wiele, a cena zależy od funkcjonalności. Weź sobie jeszcze zobacz ofertę firmy connecto. Masz tutaj jeden z przykładów http://www.connecto.pl/erp/sprzedaz-i-dystrybucja to sobie zerknij, być może to będzie rozwiązaniem. Dużo ludzi ich zachwala pod kątem wykonania roboty i konkurencyjnych cen.
no avatar
User

Jacek87

Posty

6

Rejestracja

7 sty 2016, o 15:28

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: Jacek87 » 7 sty 2016, o 15:55

Ja mogę polecić www.Mobivoice.pl korzystamy w firmie z ich wsparcia IT,aplikacji i wszystko działa płynnie,nie zacina się a sam system znacznie pomaga podczas organizacji pracy.
no avatar
User

malinaa

Posty

15

Rejestracja

20 lut 2016, o 13:52

Re: integracja oprogramowania z kurierem

Postautor: malinaa » 20 lut 2016, o 14:12

Sama się nad tym zastanawiam, bo liczba wysyłek ciągle u nas rośnie. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś w rozsądnej cenie, bo póki co jest lipa.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 13 Queries | GZIP : Off ]