zwiększenie sprzedaży na allegro

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: TadekNiejadek » 15 sty 2016, o 21:45

sprzedaż na allegro jest na tyle specyiczna, ze nie bardzo jest gdzie się ogłaszać itd wydaje mi się, że jedyną możliwością jest zrobienie tak, że jak ktoś wejdzie na jedna moją aukcję to żeby patrzył na pozostałe. czy to dobry sposób myślenia?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: Marcelus » 22 sty 2016, o 20:15

Nie wiem czy to wszystko w tej dziedzinie ale na pewno lepsze to, niż nic. Moja żona zajmuje się sprzedażą w sumie bardziej na własny użytek, jakichś tam rzeczy z szafy ktorych tony już zdążyła uzbierać i porozumiewała się z jakims informatykiem który sam ma sklep i poradził jej sellbooster tworzący panele aukcyjne, na miesiąc płaci na pewno mniej niż 5 złotych za to a podbiły jej te panele sprzedaż co najmniej dwukrotnie. Też podrzucił jej pomysł z testowaniem jakiejś usługi związanej z asystentem sprzedaży, mówi że nazywa się Grafido i to chodzi o to, że jak lecisz po aukcjach w kategoriach to Twoja się wyróznia bo nie masz tylko zwykłego zdjęcia tylko np. ramke sobie możesz dodać albo ramke z tekstem
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: SalamonK » 25 sty 2016, o 03:02

tak, pojawiło się jakiś czas temu to Grafido i wreszcie jakieś normalne te ramki a nie jak wyrzygane niektórzy mają. chyba w ogóle przeżucę się na esprzedaż.com bo widzę że coraz popularniejsi są. jeszcze później podniosą ceny i będę z ręką w nocniku hahaha :lol: póki co mam tylko allegro ale z tego co widzę można u nich to zintegrować ze sklepem internetowym i wiesz, jak masz opcję pobierania danych o produkcie do formularza allegro to to jednak olbrzymie uproszczenie dla mnie, już nic nie mówiąc o tym, że mi samo może aukcje odnawiać. chyba mi to tchnęło trochę świeżej krwi do prowadzenia interesu.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: TadekNiejadek » 2 lut 2016, o 19:06

no skusiłem się na ten sellbooster i w sumie dopiero po dokonaniu zakupu odkryłem że ma więcej opcji niż początkowo myślałem, dobry interes he! przeanalizowałem też wszystkie za i przeciw i wezmę się za ogarnięcie wszystkiego od nowa poza grafiką bo jest na tyle charakterystyczny sklep że wolałbym z niej nie rezygnować ale np. doinwestowanie w asystenta jak ten sellasist od esprzedaży na pewno by mi pomógł zwłaszcza, że można do tego jeszcze dołączyć podusługi - to co piszecie o grafido jak patrzyłem to faktycznie pisze że beta i nie wiem czy testować czy czekać na końcową wersję. razem to musi nieźle ułatwiać praacę.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: SalamonK » 4 lut 2016, o 23:51

a dlaczego by nie testować? chyba właśnie teraz najlepiej to później będziesz wiedział czego się spodziewać. co do sellasist to lepszego asystenta nie widziałem. cena przyzwoita też. nie będę już wybrzydzać, wygrał.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: Wojtek J » 15 lut 2016, o 06:15

Sprzedając na allegro ważne jest aby mieć dobre zdjęcia. To chyba klienci najczęściej oglądają i zwracają na to uwagę. Żona fajnie się rozwija i ma sporą szansę powodzenia. Może kup jej jeszcze kurs fotografii http://www.fototerytorium.pl/akademia/e ... graficzne/ Na pewno się ucieszy. Może go zrobić on line. Fajnie jak mężowie wspierają swoje drugie połówki.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: Speedpack_com.pl » 17 lut 2016, o 15:13

Sprzedaż zwiększa zadowolony klient,a tutaj kluczowe znaczenie ma czas oraz forma przesyłki,warto zdecydować się na dobrą firmę kurierską,na której się nie zawiedziemy,zobaczcie na Speedpack.com.pl
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: lerbenz » 16 sie 2018, o 18:41

Aby zwiększyć sprzedaż na allegro, należy po prostu zainwestować w reklamę, wtedy szansa na sukces jest znacznie większa. Stworzyć ja dla Ciebie mogą ludzie za agencji interaktywnej https://solv.pl
no avatar
User

franko10

Posty

5

Rejestracja

21 sie 2018, o 14:24

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: franko10 » 22 sie 2018, o 16:34

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać ani nic ująć...
Cóż, czas nie czeka...
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: zwiększenie sprzedaży na allegro

Postautor: calis » 7 lis 2022, o 16:21

Można teraz w bardzo prosty sposób zwiększyć sprzedaż docierając do większej liczby klientów wynajmując dzięki apce H-OUR Store sklep na godziny w m1 Poznań. Dodam że można taki sklep wynająć wspólnie ze znajomymi którzy też chcą coś sprzedać i wtedy wychodzi taniej :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]