Jak schudnąć?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Jak schudnąć?

Postautor: bizon » 11 lut 2016, o 14:57

Jakie macie sposoby na odchudzanie? Brzuch to jedno z moich największych zmartwień obecnie... Niestety chciałabym, aby moja skóra znowu była jędrna. Robiliście kiedyś zabiegi kriolipolizy? Słyszałam, że w Vici Clinic w Krakowie robią taki zabieg i zastanawiam się, czy nie skorzystać.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Jak schudnąć?

Postautor: samotna » 15 lut 2016, o 21:05

Nie robiłam takiego zabiegu ale słyszałam o nim. Musiałabym spytać lekarza czy mogę go wykonać bo cierpię na nietrzymanie moczu po porodzie a tu jednak działa się zimnem na ciało. Nie wiem czy bym się bardziej nie załatwiła. Na razie zdrowo jem i w małych ilościach. Kilogramy same spadają.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Jak schudnąć?

Postautor: mariolka00 » 1 mar 2016, o 18:41

Warto przy okazi odchudzania, wnikliwie zbadać swoje zdrowie, bo może się okazać, że nie prawidłowe odżywianie poczyniło większe szkody w waszym organizmie. Większość ludzi nawet nie wie, jakie są objawy chorej wątroby , a taka wiedza może kiedyś nam lub bliskim ocalić zdrowie lub życie. Także przy zmianie diety, polecam też kompleksowe badania :)
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jak schudnąć?

Postautor: Kleo » 14 kwie 2016, o 19:59

moim sposobem są suplementy . Oczywiście takie które zalecił dietetyk. Biorę therm line fast , dobrze że ma składniki naturalne . Inaczej bym tych tabletek nie brała. Biegam czasem z rana na cardio i jeżdżę na rowerze . Dobra sylwetka i fit życie nie jest mi obce.
no avatar
User

Karafka

Posty

17

Rejestracja

7 lip 2016, o 14:49

Re: Jak schudnąć?

Postautor: Karafka » 5 paź 2016, o 19:26

Jest wiele sposobów aby schudnąć. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy mamy jakieś schorzenia, które utrudniają odchudzanie. Ja np mam niedoczynnośc tarczycy i bardzo trudno było mi schudnąć. W zasadzie żadna dieta nie była skuteczna. W końcu zdecydowałam się na niestandardową diete z centrum dietetyki http://lenacor.pl/ . Oni zajmują się układaniem diet dla ludzi z "problemami" . Szczerze, to nawet nie wiedziałam, że są jakieś takie specjalne diety. Jestem na niej juz 3 tydzien i widzę pierwsze efekty.
no avatar
User

da8miann

Posty

5

Rejestracja

29 wrz 2016, o 13:10

Re: Jak schudnąć?

Postautor: da8miann » 6 paź 2016, o 18:08

Temat rzeka o odchudzaniu, niby każdy wie a nie każdy się stosuje do tych rad. Potrzeba silna wola i samozaparcie.
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Jak schudnąć?

Postautor: bezniku » 12 paź 2016, o 18:21

Zgadzam się, że silna wola to podstawa. Najlepiej jak w domu się odchudza wspólnie z żoną/mężem to zawsze łatwiej idzie. Ja już tez próbowałam różnych diet ale zawsze kończyło się atakiem na lodówkę ;/ Musiałam znaleźc dietę, na której nie będę wiecznie głodna. Kupiłam na próbę trzydniowy pakiet diet na start http://www.sklepdiety.pl/sklep,127,3_dn ... alife.html . Dieta składa się z koktajli i batonów. Koktajle sa o rożnych smakach, zawierają wszystkie składniki niezbędne organizmowi a do tego, co najważniejsze! na długo dają uczucie sytości ! Taka dieta to sama przyjemność, nie chodzę głodna i nie podjadam :) Plusem jest też to, że koktajl można przygotować praktycznie wszędzie :)
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Jak schudnąć?

Postautor: beata22 » 19 paź 2016, o 07:15

Idę na konsultację tu http://www.arciszewski.pl/aktualnosci/p ... i-laserowe i się okaże co da się zrobić w moim przypadku. Wiem że wiele zabiegów jest w stanie pomóc i trzeba korzystać z tych możliwości. Zdrowo jem a kilogramy nie spadają.
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Jak schudnąć?

Postautor: Cetra » 19 paź 2016, o 08:44

Więcej ćwiczyć mniej i zdrowiej jeść - prosta sprawa.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Jak schudnąć?

Postautor: Alex21 » 19 paź 2016, o 08:51

Hej. A myśleliście może, aby wykonać badanie genodiet? Moja siostra, kiedyś miała problem z nadwagą. Nie potrafiła schudnąć mimo że prowadziła dość zdrowy tryb życia. Badanie pokazało jej, jak powinna się odżywiać - poznała składniki, które jej służą oraz te, które szkodzą. Teraz ma swój indywidualny jadłospis i wszystko jest ok - idealnie dopasowane do jej organizmu.
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.257s | 13 Queries | GZIP : Off ]