reklamowe biuletyny online

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

magik8899

Posty

13

Rejestracja

20 kwie 2010, o 20:03

reklamowe biuletyny online

Postautor: magik8899 » 19 gru 2011, o 12:55

witam was
zastanawiam sie nad nowymi sposobami promocji mojej firmy w internecie, Osttanimi czasy czytałęm troche o tzw. e-biuletynach czy e-gazetkach reklamowych. Może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć na jakiej zasadzie to działa? Znalazłem nawet stronę gdzie bede mógł to wykonać pressmo.pl. ale najpierw chce poznać dokładny mechanizm funkcjonowania tej formy promocji. Samo zrobienie to nie problem, tamto narzędzie jest ok, ale mechanizm mechanizm i jeszcze raz mechanizm:)
no avatar
User

kmzwr

Posty

11

Rejestracja

20 kwie 2010, o 08:34

Re: reklamowe biuletyny online

Postautor: kmzwr » 20 gru 2011, o 16:07

o mechanim musisz pytać już tam gdzie chcesz to zrobic. w Twoim przypadku powinieneś napisać maila czy zadzwonić do tego pressmo - o ile się na nich zdecydujesz. Poza tym tym czytałem troche na ich stronie internetowej o tym katalogu i może to być dosyć ciekawa sprawa. Masz wszystko w jednym miejscu, a np. na stronie internetowej nie wrzucasz już pdf-ów, które nieukrywajmy - lipnie wyglądają, a masz profesionalne wydanie. No ale ja bym nie kombinował a sie z nimi skontaktował zeby wyjasnili co i jak.
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: reklamowe biuletyny online

Postautor: Media-Drukarnia.com » 28 gru 2011, o 11:47

Dobra reklama to po pierwsze trzeba przekazywać znajomym , aby polecali Twoją firmę. To naprawdę pierwszy kluczowy krok do dobrego biznesu ;) Kolejnym krokiem jest oczywiście jakieś rozwieszanie ulotek na jakichś tablicach ogłoszeń, czy zgłaszanie banerku swojej firmy do kalendarza, przynajmniej ja to zrobiłam :) Przybywało nowych klientów, a ja w pełni nie byłam jeszcze zadowolona. Inwestowałam w serwisy z tanimi reklamami , teraz niestety nie pamiętam strony. Pozdrawiam! :)
no avatar
User

Wolfiee

Posty

1

Rejestracja

16 sty 2012, o 13:29

Re: reklamowe biuletyny online

Postautor: Wolfiee » 16 sty 2012, o 13:30

Tu video tutorial dotyczący pressmo:
http://www.youtube.com/watch?v=juD4tbU4J-M
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: reklamowe biuletyny online

Postautor: OndajOn » 31 sty 2012, o 22:02

poczta pantofowa, niezawodny sposob :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]