Inwestycja w pracownika

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

karollka

Posty

3

Rejestracja

30 mar 2015, o 06:57

Inwestycja w pracownika

Postautor: karollka » 25 sty 2016, o 10:37

Bardzo ważne jest aby inwestować w pracowników, to oni tworzą firmę i za ich pomocą możemy osiągnąć sukces. Polecam szkolenia menedżerskie, kadra zarządzająca powinna motywować i inspirować pracowników do działania.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: OurellQa » 27 sty 2016, o 12:34

Ciągle mamy za mało szkoleń i pracodawcy nie widzą sensu inwestowania w pracowników, poszerzania ich wiedzy i kompetencji
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: Unima » 28 sty 2016, o 20:33

szkolenia to wazna i potrzebna rzecz. na szczescie u mnie w firmie o tym wiedza, pracownicy czuja ze sie ich doecnia jak sie dba o to zeby sie rozwijali. u nas raz na kwartał staraja sie cos zorganizowac. jezdzimy do hotelu jaworowy dwór pod warszawą, bardzo fajne miejsce, szkolenia tez tam zawsze swietnie wychodza, sale maja dobrze wyposazone
no avatar
User

weronka

Posty

28

Rejestracja

26 paź 2015, o 21:21

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: weronka » 1 lut 2016, o 17:47

Ja kiedy mam tylko możliwość korzystam ze szkoleń organizowanych przez moją firmę. Najczęściej prezes korzysta z usług http://www.spidergames.pl/oferta-pl-pl/szkolenia-dla-firm-pl-pl/ mają bardzo dobre oferty szkoleniowe oraz warsztatowe.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: kobietapracujaca » 2 lut 2016, o 19:41

Według mnie też warto inwetować w pracownika. Bo taki wyszkolony pracownik ma większą wiedzę, może pracować efektywnej dzięki czemu będziemy mieli z niego więcej korzyści. Fajne szkolenia widziałam tutaj http://www.cedoz.pl/ można tam zajrzeć czy cos pracownikowi by się nie przydało :)
no avatar
User

WlasnyBiznes

Posty

11

Rejestracja

2 mar 2016, o 09:54

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: WlasnyBiznes » 16 maja 2016, o 15:52

Pracownicy najlepiej o tym wiedzą, jak różnego rodzaju szkolenia potrafią być ważne. I to nie tylko ze względu na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, ale również dlatego, ze pracodawca wysyłając pracownika na szkolenie, daje mu sygnał, że chce w niego inwestować, że widzi w nim potencjał. Uważam, że świadomość w tym zakresie polskich pracodawców jest na naprawdę niskim poziomie. Do tej pory w swoim życiu spotkałam się osobiście tylko z jedną firmą, która inwestuje w pracowników, szkoli ich, nagradza, bo wie, że to właśnie pracownicy tworzą firmę a ich umiejętności mogą albo wynieść tę firmę na szczyt albo wręcz odwrotnie, spowodować, że akcje firmy spadną bardzo nisko.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: zuzka » 31 maja 2016, o 19:24

A co myślicie o szkoleniach z coachingu? Widziałam kiedyś ofertę szkoleń tej firmy i zainteresowałam się tematem. Teraz to jedna z bardziej popularnych i skutecznych metod kształtowania stosunków między pracownikiem a szefem w firmie, a umiejętności można wykorzystać w wielu sferach życia.
no avatar
User

Katarzyna Zborowska

Posty

21

Rejestracja

7 mar 2016, o 09:34

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: Katarzyna Zborowska » 14 cze 2016, o 07:13

u nas ostatnio przeprowadziło szkolenie http://www.tqmc.pl/ z zakresu oznakowania CE bardzo fajne i wiele wniosło myślę że inwestowanie w szkolenia to fajny sposób na integrowanie pracowników z firmą i jednocześnie inwestowanie w rozwój samej firmy
no avatar
User

TokoToki

Posty

28

Rejestracja

3 mar 2016, o 07:29

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: TokoToki » 8 lip 2016, o 06:27

inwestycja w pracownika to inwestycja na lata.. a do tego dobra firma szkoląca to już w ogóle. Przyznam że ta oferta TQMC jest interesująca
no avatar
User

boddekk

Posty

24

Rejestracja

19 kwie 2016, o 17:40

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: boddekk » 12 lip 2016, o 21:22

Jak otrzymać pilnie dotację z urzędu ? Jeśli chcielibyście się dowiedzieć o takowych rewelacjach dla waszego biznesu http://www.blog.fory.pl/dotacjezurzedzu/ to poczytajcie na tym blogu !
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.157s | 13 Queries | GZIP : Off ]