Jaką chwilówkę polecacie?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
Awatar użytkownika
User

Bolter

Posty

2

Rejestracja

20 sty 2016, o 09:20

Lokalizacja

Łodź

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: Bolter » 20 sty 2016, o 09:22

Tak szczere mówiąc to nie jestem fanem chwilówek. Wydaje mi się, że nie ma żadnego dobrego rozwiązania na rynku.
no avatar
User

Mirun123

Posty

4

Rejestracja

21 sty 2016, o 10:32

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: Mirun123 » 21 sty 2016, o 10:41

Zależy ile chcesz pożyczyć i na jaki długi okres czasu. Jak chcesz spłacić wszystko szybko, to najwięcej pożyczy ci w tej chwili NetCredit, jeżeli chcesz spłacać dłużej, to albo kredyt w banku albo np Provident. Wiadomo w banku będzie taniej, w firmach pożyczkowych szybciej.
no avatar
User

weronka

Posty

28

Rejestracja

26 paź 2015, o 21:21

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: weronka » 28 sty 2016, o 09:13

Ja korzystam tylko z banków. Bank PKO proponuje szybką pożyczkę często znaną z reklam telewizyjnych mini ratka.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: samotna » 1 lut 2016, o 14:58

Ja radzę strzec się chwilówek, dla mnie to oznacza tylko kłopoty. Jak muszę to korzystam http://proficredit.pl/ To moje sprawdzone miejsce. Nie wymagają tony zaświadczeń, na przelew na konto czeka się krótko. A i raty i terminy dopasowane do moich potrzeb. Poza tym mają kilka ciekawych ofert z którymi warto się zapoznać.
Awatar użytkownika
User

ivan11

Posty

4

Rejestracja

21 lut 2016, o 16:33

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: ivan11 » 23 lut 2016, o 16:45

Ja nie brałem takich pożyczek, ale znajomy korzystał z Vivusa. I z tego co wiem, za pożyczke nic nie zaplacił, bo oddał wszystko w terminie.
Ten, kto ma wino, powinien pić za życia, bo ani kropla nie przedostanie się na tamten świat.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: kobietapracujaca » 26 lut 2016, o 19:45

Wiele osób decyduje się własnie na chwilówki bo brakuje im pieniędzy nie patrząc na to jak szybko trzeba ją oddać i z jakim sporym procentem. Wiele osób myśli, że pożyczenie polepszy ich sytuacje, a takie pożyczki tylko pogarszają sytuację. W takiej sytuacji gdy się załużymy warto zajrzeć do poradnika wierzyciela http://poradnikwierzyciela.pl/-komornic ... -licytacja w którym publikowane są różne artykuły związane z windykacją i nie tylko
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: Wojtek J » 1 mar 2016, o 18:44

Zobacz stronę moneubox Masz tu zebrane oferty chwilówek w jednym miejscu. Możesz na spokojnie sobie porównać i wybrać najlepszą opcję dla siebie. Jak już się na coś zdecydujesz to możesz załatwić pożyczkę przez internet. Na spokojnie sobie przeanalizuj.
no avatar
User

WlasnyBiznes

Posty

11

Rejestracja

2 mar 2016, o 09:54

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: WlasnyBiznes » 2 mar 2016, o 10:28

Ja również nie polecam tego typu pożyczek. Faktycznie, jak spłacisz w terminie to nie masz odsetek, ale na spłatę masz 30 dni. Jak weźmiesz 2000 np. i nie uda Ci się spłacić w miesiąc, to oczywiście możesz sobie rozłożyć na raty, ale to już wiąże się z odsetkami. Czyli pożyczka bez odsetek? Mało prawdopodobne... Często jest również problem dogadania się w kwestii terminu płatności odsetek. Gdybym miała możliwość, to bym Ci odradziła taką pożyczkę.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: animka87 » 18 kwie 2016, o 15:59

a czy ktoś z was korzystał moze z tej strony https://kredyt123.pl/wniosek-on-line ? zastanawiam się nad pożyczką na nowy laptop do firmy a niestety mój limit debetowy nie jest za duży :( Chciałabym wziąć około 2400 zł na nówkę np asusa :)
no avatar
User

boddekk

Posty

24

Rejestracja

19 kwie 2016, o 17:40

Re: Jaką chwilówkę polecacie?

Postautor: boddekk » 20 kwie 2016, o 13:45

Jeśli szukasz odpowiedniego kredytu gotówkowego to osobiście polecam wyliczyć sobie wszystko w kalkulatorze kredytów http://www.kalkulator.pl/ranking-kredytow-gotowkowych/ wyskoczą Ci najlepsze oferty banków, wylicz wszystko i wybierz najlepszą ofertę !
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 13 Queries | GZIP : Off ]