Studia- kosmetyczka

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Studia- kosmetyczka

Postautor: Piaskowa » 3 wrz 2015, o 16:06

Czy któraś z Was skończyła studia kosmetyczne? Czy możecie polecić jakąś szkołę?
Awatar użytkownika
User

Kre1990

Posty

8

Rejestracja

5 wrz 2015, o 09:14

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: Kre1990 » 8 wrz 2015, o 21:51

Mam znajomą, która skończyła studia. I dlatego mam pytanie - można sprecyzować co się kryje pod "szkoła"? Bo to chyba inna sprawa czy chodzi o uczelnię, czy jakiś kurs, czy policealne...
Kiedy zmiana nie jest konieczna, koniecznie należy niczego nie zmieniać.
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: compfin » 22 lis 2015, o 13:42

Ja nie kończyłam, ale będę we wtorek w salonie http://salonlibra.pl/ i mogę podpytać.
no avatar
User

Rien

Posty

44

Rejestracja

20 paź 2015, o 09:34

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: Rien » 24 lis 2015, o 00:51

Dokładnie, warto sprecyzować czy chodzi o uczelnię, kurs, czy może szkołę policealną;)
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: monika335 » 23 gru 2015, o 20:42

Kre1990 pisze:Mam znajomą, która skończyła studia. I dlatego mam pytanie - można sprecyzować co się kryje pod "szkoła"? Bo to chyba inna sprawa czy chodzi o uczelnię, czy jakiś kurs, czy policealne...

Może to być kurs, lub szkoła policealna. Na rynku jest wiele placówek, które kształcą w tym kierunku. Może to być również wizażystka http://fam-makeup.pl/kierunki/wizazysta ... nny_roczny
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: Garagan » 13 sty 2016, o 17:32

Nie ma studiów kosmetycznych. Są studia KOSMETOLOGICZNE. A kosmetolog to ktoś inny niż kosmetyczka. Kosmetolog może nawet tworzyć kosmetyki. A kosmetyczka zaopatrz się w dobre kosmetyki, np. tej marki http://www.maybelline.pl i tworzy makijaż. Lub zajmuje się paznokciami.
Awatar użytkownika
User

poncheck5

Posty

3

Rejestracja

10 sty 2016, o 14:32

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: poncheck5 » 14 sty 2016, o 14:45

Moja koleżanka była w szkole zaocznej o tym profilu. Teraz robi paznokcie hybrydowe, duży popyt jest na te usługi.
Nie zaszczycę tego pytania odpowiedzią.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: Thief » 21 sty 2016, o 10:50

Moja koleżanka chodzi na ten kierunek na WSP w Warszawie (szkoły Mydłowskiej). Ja też się zapisałem tam na administrację. Dla zainteresowanych polecam kliknąć tutaj. Polecam "małym i dużym"
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: Hrumix » 25 maja 2016, o 12:43

Chyba nie ma typowych studiów dla kosmetyczek, ewentualnie kosmetologia, ale to nie do końca jest chyba to, czego przyszła kosmetyczka oczekuje. Do tego na rynku kosmetyczek to jak grzybów po deszczu, więc nie wiem czy to dobry kierunek. Jak już kogoś fascynuje bez granic ta tematyka to warto wybrać coś pokrewnego, a o szerszych perspektywach jak np. Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja. Taki kierunek oferuje Międzynarodowe Studium Dziewulskich, które jest uważane za najlepszą tego typu szkołę w Polsce i jedno z największych w Europie. Jakby kogoś interesowało co to za szkoła to można zajrzeć na http://www.dziewulscy.pl/
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Studia- kosmetyczka

Postautor: Unima » 29 lip 2016, o 07:15

szczerze to ja bym się na takie studia nie wybrała... raz że mnie to nie kręci a dwa że kosmetyczek jest mnóstwo i z pracą może być ciężko. Ja poszłam na studia które mam nadzieję są przyszłościowe, studiuję e-biznes i media społecznościowe na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej i jestem zadowolona :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron