kampania adwords

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Reyes

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2015, o 13:27

kampania adwords

Postautor: Reyes » 1 gru 2015, o 15:29

Czy według Was kampania adwords to dobry sposób na reklamowanie swojej firmy? Korzystacie często z tej metody reklamy?
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: kampania adwords

Postautor: Asia22 » 9 gru 2015, o 21:22

Jeszcze nie korzystałam, myślę, że jak będzie dobrze zrobiona to efekt będzie, jak z każdą reklamą;)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: kampania adwords

Postautor: Katia » 4 sty 2016, o 11:09

To jest bardzo dobry pomysł, bo relatywnie tańszą reklamę masz zaprojektowaną tak, że trafi do twojej grupy docelowej. Tylko musi ci to zrobić ktoś, kto się dobrze zna, bo bez wiedzy łatwo zepsuć efekt .
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: kampania adwords

Postautor: Melonik » 11 sty 2016, o 13:22

Według mnie, nie ma sensu robić kampanii Adwords samemu. Często nie bardzo wiemy jak się za to zabrać i nie przynosi to żadnych rezultatów. Lepiej już zgłoś się do tej firmy http://funkymedia.pl/ i im zlec tą kampanie. Z tego co wiem, to nie biorą dużych opłat za tego typu rzeczy. Jak nie jesteś pewny to po prostu zadzwon +48 (42) 636 31 83 i zapytaj o koszty
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: kampania adwords

Postautor: Gleniowa » 11 sty 2016, o 16:53

Dokładnie tak, najlepiej jak kampanie Adwords zrobi dla Ciebie jakas profesjonalna firma. Wtedy będziesz mieć pewność , że przyniesie to oczekiwane rezultaty. Z tego co mi wiadomo to ta firma http://funkymedia.pl/ , wykonuje właśnie takie kampanie. Wstępnie mozesz do nich zadzwonić +48 (42) 636 31 83 i zapytać ile wyniosła by taka kampania
Awatar użytkownika
User

ujek

Posty

5

Rejestracja

16 sty 2016, o 19:46

Re: kampania adwords

Postautor: ujek » 20 sty 2016, o 21:53

Reyes pisze:Czy według Was kampania adwords to dobry sposób na reklamowanie swojej firmy? Korzystacie często z tej metody reklamy?


Myslę, że to dobry sposób. Dlaczego masz wątpliwości?
Nie ma przeznaczenia, pomyślał. Nie istnieje. Jedyne, co jest przeznaczone wszystkim, to śmierć. To śmierć jest ostrzem obosiecznego miecza. Jednym jestem ja. A drugim jest śmierć, która idzie za mną krok w krok.
no avatar
User

MiHalekWu

Posty

5

Rejestracja

22 sty 2016, o 13:09

Re: kampania adwords

Postautor: MiHalekWu » 22 sty 2016, o 13:23

Korzystam z adwordsów od jakiegoś czasu i faktycznie działają ;) płacę nieco więcej, to prawda, ale sprzedaż również uległa zwiększeniu.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: kampania adwords

Postautor: zuzka » 6 lut 2016, o 12:18

Znalazłam fajny opis tego typu formy reklamy, z jej zaletami http://alterweb.pl/-linki-sponsorowane- ... aja-zalety - myślę, że po lekturze nie będzie wątpliwości. Na alterWEB jest sporo takich przydatnych informacji w zakresie e-commerce, e-marketingu, całej otoczki prawnej dotyczącej życia w internecie.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: kampania adwords

Postautor: mozajka » 8 lut 2016, o 14:12

Ja tej formy nie polecam. Zdecydowanie lepsze są kampanie na portalach społecznościowych, czy linkowanie strony. Takie linkowanie to wsparcie samego pozycjonowania i efekty są stabilniejsze niż kampanie Adwords.
Katalogowanie stron
Najlepsza hurtownia dropshipping to outletwatch.pl
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: kampania adwords

Postautor: fangot » 10 wrz 2018, o 20:37

Przeprowadzenie tego typu kampanii może być problematyczne dla osób, które nie miały z tym nigdy styczności, dlatego jak chcesz załatwić sprawę szybko i bezproblemowo, to skorzystaj z usług agencji interaktywnej https://solv.pl oni zajmą się wszystkim za Ciebie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.153s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron