Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: mozajka » 9 lis 2015, o 09:05

Sklepów z drukarkami i sprzętem biurowym jest dużo i wybór jest na rynku ogromny. Ale najważniejsze jest to by wybrać taki sprzęt by był odpowiedni do naszych potrzeb no i oszczędny. Warto sprawdzić jaki koszt będziemy musieli ponieść przy wymianie tuszu i tonera. Ja tak zrobiłam i dzięki temu koszty druku zmniejszyły się o połowę a tonery zawsze kupuję w https://itoner.pl bo są tańsze i zamienniki są dobrej jakości.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: bizon » 8 gru 2015, o 12:35

Komputer jest niezbędny do prowadzenia biznesu. Na https://www.komputery360.pl można znaleźć nowe komputery w świetnych cenach. Jest to przeszukiwarka sklepów internetowych, która skupia oferty w jednym miejscu i pokazuje, gdzie na dany model znajdziemy najlepszą cenę. Super sprawa, nie trzeba przeczesywać wielu sklepów, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę :)
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: kartonka » 7 sty 2016, o 12:54

No tak, komputery w większości firm są jednak niezbędne ;p i trzeba też pomyśleć o ogarnięciu serwisu, bo potem jak sie coś posypie to jest masakra. Ja nie miałem swojego właśnie do czasu aż mi się nie zrobiła bardzo wielka awaria, całe szczęście jakiś tam kolega pracownika pracował w RediCreo i wtedy ich wezwaliśmy i po tym już ich zatrudniliśmy na stałe, bo naprawde jest tragedia z szukaniem.
no avatar
User

Jacek87

Posty

6

Rejestracja

7 sty 2016, o 15:28

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Jacek87 » 7 sty 2016, o 15:51

Bez wątpienia takim dobrym i skutecznym narzędziem pomocnym w pracy jest Mobivoice,to crm dla handlowców,flot i małych firm. Aplikacja dostępna także na urządzenia z systemem Android,wiec tutaj nie ma problemu z płynnym działaniem i sterowaniem nawet z panelu smartfona.
no avatar
User

dnowaczek878

Posty

36

Rejestracja

23 lis 2015, o 11:40

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: dnowaczek878 » 20 sty 2016, o 13:26

Witaj, wsparcie dla biznesu to podstawa. Zainteresuj się Comarch erp xl.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: dynamical » 28 sty 2016, o 08:29

A myślicie, że w biurze można stosować tusze zamienniki? Znalazłem stronę, gdzie są w dobrej cenie http://tonerdodrukarki.pl/c/10/tusze-alternatywne.html i chciałbym tak obniżyć trochę koszty, bo u mnie drukuje się bardzo dużo w biurze
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: bizz » 8 lut 2016, o 14:38

Myślę, że ciekawą opcją jest badanie wariografem. Na www.wariograf24.com możecie zapoznać się z ofertą badań wariografem, które są organizowane przez tę firmę na terenie całej Polski.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Wojtek J » 9 lut 2016, o 07:50

Zaczął bym od porządnej strony www, wiele osób nie traktuje tego poważnie i są w błędzie. Klient ocenia nas przez pryzmat strony. Ona musi dobrze wyglądać. Najlepiej w tej chwili prezentują się strony postawione na WordPress. Wiele osób przenosi swoje strony na tą platformę. Pomóc w tym może http://jaworowi.cz/ One też są dobrze pozycjonowane a dla użytkownika bardzo wygodne.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: dynamical » 12 lut 2016, o 13:08

Moim zdaniem to zależy, jaki biznes prowadzisz. Ja na przykład jestem producentem i dystrybutorem, więc dla mnie bardzo ważne było, aby szybko i dobrze sprzedawać. Zainwestowałem, bo usłyszałem, że jest coś takiego jak aplikacja call center. Kupiłem ją od tej firmy http://focustelecom.pl okazało się, że moi pracownicy są teraz dużo efektywniejsi, a sprzedaż stale wzrasta, więc mam zamiar zatrudnić kolejne osoby. Super system, który sprawdzi się na pewno już przy kilku dzwoniących cały czas osobach.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: samotna » 15 lut 2016, o 06:48

ja właśnie urządzam biuro i szukam sprzętu do niego :) ciesze sie jak dziecko
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.233s | 13 Queries | GZIP : Off ]