Ogrzewanie - co wybrać?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1623

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: krystynaaa » 21 sty 2023, o 11:49

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak energia dla firm ? Właśnie sama mam w planach skorzystać z oferty tej firmy, ponieważ jeśli chodzi o energię to faktycznie ich oferta jest dosyć konkurencyjna, więc wydaje mi się, że to będzie jednak dobre rozwiązanie.
no avatar
User

stoperek

Posty

3641

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: stoperek » 24 sty 2023, o 16:13

Jeśli szukasz miejsca w którym znajdziesz szeroki wybór elementów instalacji hydraulicznych, sanitarnych, techniki grzewczej, a także wyposażenia łazienek to koniecznie zajrzyj do http://markon.waw.pl/. Zajmują się tym profesjonalnie i szczerze ich polecam.
no avatar
User

Olek90

Posty

87

Rejestracja

24 mar 2022, o 16:25

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: Olek90 » 24 lut 2023, o 08:34

Pompa ciepła oraz panele fotowoltaiczne, to chyba najlepsze rozwiązanie. Jednak wiem, że nie należy do najtańszych. Dlatego proponuje zastanowić się nad kredytem od https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie.
Wniosek wypełnicie online :)
no avatar
User

Johen

Posty

405

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: Johen » 28 lut 2023, o 07:17

Polecam postawić też na pomoc firmy Fonko. Mają pompy ciepła wysokiej jakości, które skutecznie ogrzewają dom i pozwalają zaoszczędzić na energii elektrycznej.
no avatar
User

kijanka30

Posty

234

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: kijanka30 » 11 kwie 2023, o 15:59

Ogrzewanie gazowe to jedno z najwygodniejszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań, jeśli chodzi o ogrzewanie domu. W sklepie Disan z Milanówka znajdziesz kotły gazowe najlepszych marek, które są gwarancją najwyższej jakości. Wybierz tę opcję i zacznij oszczędzać już dziś! https://www.disan.pl/
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: OndajOn » 28 kwie 2023, o 18:54

W przypadku korzystania z ogrzewania gazowego należy pamiętać, że urządzenia te podlegają awariom, co jest szczególnie kłopotliwe w okresie zimowym. W celu szybkiego rozwiązania problemów, warto skorzystać z usług sprawdzonego serwisu naprawa Junkersów Poznań działającego na terenie Wielkopolski - takim właśnie miejscem jest firmy Machelski.
no avatar
User

alekxs9

Posty

61

Rejestracja

16 gru 2020, o 06:22

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: alekxs9 » 13 cze 2023, o 12:27

Pompa ciepła albo ogrzewanie gazowe co wybrać? Nie jestem pewna z mężem na co sie zdecydować? Mieszkamy w okolicy Wrocławia myślicie ze firma jotka pomoże nam z wyborem? https://jotka-hydraulik.pl/instalacje-gazowe/ Widzę na ich stronie że zajmują się kompleksowo tematem ogrzewania więc może doradzą i nam
no avatar
User

arabika

Posty

1283

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: arabika » 25 cze 2023, o 06:33

Przeanalizowałem różne marki pomp ciepła, w tym Kaisai, ale nie mogę znaleźć wystarczających danych na temat ich efektywności energetycznej. Zależy mi na pompie, która nie tylko zapewni mi komfort cieplny, ale także przyczyni się do obniżenia moich rachunków za energię. Czy ktoś może podzielić się informacjami na temat oszczędności energii związanych z pompami Kaisai?
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1623

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: krystynaaa » 22 lis 2023, o 10:44

Co powiecie w ogóle na pompy powietrze woda ? Szczerze mówiąc bardzo mi się spodobała oferta tej firmy, tym bardziej, że urządzenia są bardzo solidnie wykonane i co ważne wybór jest tutaj obszerny
Awatar użytkownika
User

ima52

Posty

4

Rejestracja

22 lis 2023, o 14:05

Lokalizacja

Warszawa

Re: Ogrzewanie - co wybrać?

Postautor: ima52 » 22 lis 2023, o 14:07

Zastanawiam się nad najbardziej ekologicznym rodzajem ogrzewania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.131s | 13 Queries | GZIP : Off ]