zarabianie na stronie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

zarabianie na stronie

Postautor: Dawid Kowalski » 11 kwie 2010, o 13:38

Intryguje mnie jak zarabiacie na stronie internetowej, chce wyciągnąć z małej strony ile się da, ale w sposób nieinwazyjny (odpadają reklamy wyskakujące na cały ekran których nie można łatwo wyłączyć). Co proponujecie oprócz: sprzedaży powierzchni reklamowej, podpięcia programów partnerskich? Strona nie ma forum (narazie) więc mailingi odpadają.
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: zarabianie na stronie

Postautor: Biznesforum » 11 kwie 2010, o 14:45

Reklama kontekstowa (Google AdSense gdyż najlepiej dopasowuje się do treści i odbiorcy) powyżej 1k unikanych wejść / 24h można zainteresować się agencjami reklamowymi np. adnet) na słabszych stronkach pozostaje sprzedaż linków, do tego jakieś słabsze reklamy kontekstowe, trade doubler ...
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: zarabianie na stronie

Postautor: Biznesforum » 11 kwie 2010, o 20:59

dopisuje sprzedaż reklamy przez AdTaily.pl którą to właśnie wprowadziłem na to forum, zobaczymy czy będzie zainteresowanie :)
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: zarabianie na stronie

Postautor: Dawid Kowalski » 15 kwie 2010, o 12:54

Dzięki, google Adsense zainstalowałem już na samym początku do tego system wymiany linków (linkorn.pl) - zbiera punkty może uda się je sprzedać. Adtaily, doinstalowałem przed chwilą - zobaczymy co z tego będzie.
no avatar
User

eryk

Posty

3

Rejestracja

30 wrz 2010, o 15:26

Re: zarabianie na stronie

Postautor: eryk » 1 paź 2010, o 12:43

Jeśli jest coś na czym się dobrze znasz to możesz sprzedawać własne kursy, szkolenia, ebooki.

Potpatrz jak robi to Mirek Szmajda:-)
Dużo informacji znajdziesz na temat zarabiania również na blogu Krzysztofa Lisa
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: zarabianie na stronie

Postautor: Andreo » 7 lut 2011, o 22:09

Może jakaś mini kampania AdWords by się przydała żeby co nieco zwiększyć ruch? Co do samego zarabiania - smsy premium? wystarczy troche pomyśleć nad koncepcją zastosowania i można na tym całkiem niezły grosz zgarnąć. Wiem po sobie ;)
no avatar
User

liguana

Posty

2

Rejestracja

23 lut 2011, o 14:49

Re: zarabianie na stronie

Postautor: liguana » 23 lut 2011, o 14:57

proponuję rozważenie opcji programów partnerskich. zarobek ma charakter barterowy, zarabia zarówno wydawca jak i reklamodawca, można ponadto dokonywać wyboru modelu rozliczeniowego. na takiej afiliacji zyskujesz w zadzie bez ryzyka, polecam lekturze ten artykuł http://interaktywnie.com/biznes/newsy/prportal/afiliant-com-nowy-system-afiliacyjny-na-polskim-rynku-19244
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: zarabianie na stronie

Postautor: OndajOn » 8 wrz 2011, o 17:57

Adsense . Programy partnerskie to chyba największy zarobek, no przynajmniej u mnie. W branży komputerowej to uti.pl przoduje, ze względu na prowizje od sprzedaży, oraz polecanie klientów. Łatwa kasa, mało pracy. Tylko serwis musi być wypromowwany aby zyskiwać takich klientów
no avatar
User

drabbie

Posty

43

Rejestracja

10 sie 2010, o 09:13

Re: zarabianie na stronie

Postautor: drabbie » 29 gru 2011, o 09:49

ja zarabiam trochę kaski dzięki https://www.justpay.pl najwazniejsze jest to, ze jest to sposob nieinwazyjny, a jak pisałes na tym Ci głownie zależy:)
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: zarabianie na stronie

Postautor: mawko80 » 26 maja 2021, o 19:28

W przypdku jak mamy markową drukarkę, spokojnie możemy pomyśleć o tym, aby kupić tonery zamienniki. Ja polecam te z Asarto. Są bardzo dobrze dostępne. Dodatkowo są dobre parametry, 0 problemów z użytkowaniem, bardzo dobra jakość druków
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]