Optymalizacja kosztów

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

karo

Posty

5

Rejestracja

7 lip 2015, o 07:49

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: karo » 1 gru 2015, o 13:57

Pomysł z audytem nie jest zły. Faktycznie co jakiś czas jest on nawet wskazany. Z doświadczenia wiem jedno, że od początku trzeba się starać i mieć wszystko pod kontrolą. Inaczej tak jak ja staniecie na skraju bankructwa i wtedy nie jest tak kolorowo. W moim przypadku pomogła mi firma Apax, dzięki swojej usłudze Interim management, o której można poczytać na http://www.apax.pl/nasze-uslugi/interim-management/ Warto się zapoznać bo nigdy nie wiadomo co się może nam przydać ;)
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: Hokus » 14 mar 2016, o 22:35

Nie wiem czy to też jest stosowane w jednoosobowych firmach, bo w większych na pewno. Chodzi mi o program klasy comarch erp optima gdzie program zastępuje pracowników.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: endrju1 » 21 cze 2016, o 09:04

Optymalizować koszty można na wiele sposób, programy jakie podają użytkownicy wyżej, kupowanie odzieży roboczej, która jest super jakości i nie rozpada się co pół roku (tutaj rozejrzałbym się na www.kruko.pl ), czy montowanie monitoringu pojazdów dla mniejszego zużycia paliwa.
Awatar użytkownika
User

Fuss

Posty

5

Rejestracja

23 cze 2016, o 12:40

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: Fuss » 27 cze 2016, o 15:51

Super, dzięki wielkie, przyda się ;)
Nie daj się omamić!
no avatar
User

innveo

Posty

2

Rejestracja

2 sie 2016, o 01:15

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: innveo » 2 sie 2016, o 01:28

Do tego zagadnienia warto podejść łopatologicznie. Posprawdzać wszystkie firmowe wydatki i zobaczyć, których można uniknąć. Zawsze można przecież zmienić księgową na tańszą. Dokładnie sprawdzić wszystkich naszych usługodawców, czy ich praca jest dla nas aż tak niezbędna, że trzeba płacić miesięcznic kilkaset złotych. Wiem jak to jest. nowa firma, pieniądze, możliwości i każdy szuka różnych miejsc na promocję marki, rozwijanie świadomości istnienia marki. Są to oczywiście ważne kwestie, ale mogą zawsze poczekać do czasu aż minie kryzys.
Innveo - pozycjonowanie Rybnik - skuteczne usługi pozycjonowania stron internetowych
no avatar
User

Larry

Posty

15

Rejestracja

20 wrz 2016, o 13:40

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: Larry » 20 wrz 2016, o 15:53

Optymalizacja, czyli zaciskanie pasa to podstawa niestety prowadzenia biznesu w Polsce..
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: Pharmacy » 7 cze 2017, o 14:44

W przypadku własnej firmy, własnej produkcji warto zatrudnić firmę, która kompleksowo zajmie się optymalizacją kosztów ale też większeniem produkcji. Podrzucam Wam namiary na nich - www.leanhill.com.
Awatar użytkownika
User

rogero17

Posty

5

Rejestracja

24 sie 2017, o 20:08

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: rogero17 » 29 sie 2017, o 15:57

O, bardzo fajne porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Głupio jest nie mieć nadziei(...)Poza tym to pewnie grzech.
Awatar użytkownika
User

beatka17

Posty

5

Rejestracja

6 wrz 2017, o 15:33

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: beatka17 » 12 wrz 2017, o 16:12

Bardzo przydatne porady :) Dzięki wielkie :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Nawet jeśli przez całe życie będziemy nieustannie otrzymywać odpowiedzi na pytania i wreszcie rozwiążemy wszystkie problemy, na koniec nie zajdziemy wcale o wiele dalej.
Awatar użytkownika
User

Lori99

Posty

5

Rejestracja

17 paź 2017, o 09:39

Re: Optymalizacja kosztów

Postautor: Lori99 » 18 paź 2017, o 12:15

O, świetnie ;) Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady :) Dzięki wielkie ;)
Przyjaciele, z którymi zabijamy czas, to właśnie prawdziwi przyjaciele.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.157s | 13 Queries | GZIP : Off ]