szkolenie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

szkolenie

Postautor: krystynaaa » 31 sty 2023, o 10:08

Hej. Słyszeliście może o tym jak ważne jest budowanie wizerunku pracodawcy ? Ogólnie sama zastanawiam się nad tym by zapisać się na jakieś dobre szkolenie i nawet trafiłam ostatnio na ciekawą ofertę
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: szkolenie

Postautor: dominiczka » 14 mar 2023, o 15:51

Ciekawa tematyka :) ja poszukuje czegos w zakresie umiejetnosci komputerowych i ostatnio szkolenia powerpoint mnie zainteresowaly. Mysle, ze dobrze by bylo sie wybrac, bo jednak to program ktory niby znam, ale jednak mam wrazenie, ze sporo tajemnic przede mna skrywa :D
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: szkolenie

Postautor: evelajna » 21 mar 2023, o 07:46

Jedno jest pewne, szkolić się warto i to bez względu na wiek czy rodzaj wykonywanej pracy. jeśli chodzi o ciekawe kursy, które przydadzą się każdemu z nas to warto skontaktować się też w firmą https://szkolenia-torun.pl/. Działają w branży już jakiś czas, cieszą się dobrą opinią wśród swoich kursantów. Ciekawe tematy spotkań, doświadczona kadra trenerska a do tego indywidualne podejście do kursantów.
no avatar
User

Roslawaw

Posty

2

Rejestracja

13 paź 2022, o 12:07

Re: szkolenie

Postautor: Roslawaw » 21 mar 2023, o 17:07

Zrobilam jakis czas temu kurs projektowania wnętrz https://www.creator.net.pl/kurs-projektowania-wnetrz-wroclaw/ myślę,ze taki zawód ma przyszłość.
no avatar
User

zendor

Posty

9

Rejestracja

16 wrz 2022, o 10:37

Re: szkolenie

Postautor: zendor » 23 mar 2023, o 09:21

No właśnie jest kilka ciekawych stron i szkoleń takich jak logo it szczególnie jest to dobre dla maturzystów, którzy podchodzą w tym roku do zdania egzaminów. Można się nauczyć trochę programować, obsługiwać różnego rodzaju programy informatyczne i tak dalej.
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: szkolenie

Postautor: stoperek » 27 mar 2023, o 06:49

Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić osobę która doskonale zna się w temacie trenera biznesu i osiąga imponujące wyniki. Wystarczy zajrzeć do https://www.mateuszmrozowski.pl/kategor ... -dla-firm/. Działa on w tym sektorze od ponad 14 lat i prowadzi szkolenia dla firm, które umożliwiają osiąganie realnych sukcesów, doświadczanie triumfów i przezwyciężanie trudności. Motywuję, doradza i pomaga uzyskiwać maksymalne rezultaty. Dodatkowo pokazuję jak wydobyć z siebie to co najlepsze, jak odnaleźć wewnętrzną moc do osiągania celów. Szczerze polecam jest rewelacyjna osobą z ogromną wiedzą.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: szkolenie

Postautor: krystynaaa » 2 cze 2023, o 12:15

Myśle, że może wam się spodobać kurs f gazy , dodatkowo można tutaj naprawdę wiele się nauczyć
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron