Wspomaganie fakturowania

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1532

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: krystynaaa » 7 gru 2022, o 11:17

Akurat ja korzystam z https://oscbr.pl/ i faktycznie system sprawdził się u mnie super, ogólnie bardzo ułatwił mi pracę, dodatkowo posiada zabezpieczenie przed popełnianiem błędów
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: Hanik » 7 gru 2022, o 20:11

kcaj pisze:Fajny system, który jeszcze jest w promocji. Chyba Invoice Digitizer można dostać o te 20% taniej do końca roku. Tylko wymóg taki, że przechodzi się z jednego rozwiązania na to. Czy warto? Działa to całkiem fajnie.


Czy warto? Moim zdaniem tak bo to duże usprawnienie pracy, a do tego umowę podpisuje się tylko na 12 miesięcy.
no avatar
User

ursacheba

Posty

47

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: ursacheba » 13 gru 2022, o 12:43

Zgadza się, że fajny. Przyspieszenie pracy w księgowości, oddanie tej najmniej sensownej w ręce automatowi, to spory zysk. Można zająć się bardziej kreatywną pracą a nie ręcznym wklepywaniem faktur do systemu, jakby to miało większy sens. Invoice Digitizer pozwala po prostu skupić się na sensownej pracy. I tyle. A teraz, jak jest jeszcze w promocji, to tym bardziej warto pomyśleć o innowacji w księgowość.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: Edward6 » 20 gru 2022, o 12:35

Udane wspomaganie fakturowania i księgowość oferuje bank ING www.ing.pl.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: Hanik » 22 gru 2022, o 19:22

weronikalewandowska pisze:Ciekawe to skanowanie dokumentów. Forma cyfrowa wszystkich faktur to całkiem ciekawa opcja. Takie cyfrowe dokumenty są dużo lepsze niż papierowe. Łatwiej można je wyszukać.


Wyszukiwać możesz nawet ie będąc w biurze gdyż masz do programu dostęp online. Tak samo dodawanie dokumentu może się odbywać poza firmą co skraca czas dotarcia dokumentu do księgowości i możliwość terminowego jej rozliczenia.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1532

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: krystynaaa » 30 gru 2022, o 10:25

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.ksiegowasosnowiec.eu/ . Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma jeśli chodzi o księgowość, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: kcaj » 25 sty 2023, o 13:52

krystynaaa a można wysłać faktury zdalnie? Ma właśnie takie rozwiązanie jak Invoice Digitizer? Bo nie chciałbym się pozbywać faktur, wysyłać oryginałów. A narzędzie do skanowania i bezpośredniego importu do systemu księgowego w biurze to genialne rozwiązanie. I dodatkowo do każdego dokumentu dodać opis czy inne dokumenty. Jak dla mnie perfekcja.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: Hanik » 26 sty 2023, o 19:10

weronikalewandowska pisze:Ciekawe to skanowanie dokumentów. Forma cyfrowa wszystkich faktur to całkiem ciekawa opcja. Takie cyfrowe dokumenty są dużo lepsze niż papierowe. Łatwiej można je wyszukać.


Zgadza się to wyszukiwanie jest mega łatwe i można je dokonać nawet będąc poza firmą online. Dodatkowo to też fajna forma archiwizacji dokumentów.
no avatar
User

stoperek

Posty

3339

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: stoperek » 30 sty 2023, o 17:06

W poszukiwaniu firmy zajmującej się digitalizacją dokumentów polecam zajrzeć do https://ddp.pl/. Wdrażają internetowe katalogi kartkowe oraz inne rozwiązania do obróbki i zarządzania procesami digitalizacji i zdigitalizowanymi dokumentami.
no avatar
User

ursacheba

Posty

47

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: Wspomaganie fakturowania

Postautor: ursacheba » 6 lut 2023, o 14:12

Tutaj też tak jest, w Invoice Digitizer, tylko dodatkowo jest to połączone z systemem księgowym. Ma to taką przewagę że sporo potrafi zautomatyzować. No i po prostu jest łatwiej i przyjemniej. Dokument wpada i od razu trafia do chmury i do systemu księgowego. Od razu widać w kosztach, wiec można dobrze księgować. A nie czekać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]