przedszkole

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

Avijit

Posty

8

Rejestracja

31 gru 2020, o 13:18

przedszkole

Postautor: Avijit » 22 kwie 2022, o 13:39

Hej, szukam dobrego przedszkola dla dzieciaków. Co możecie mi powiedzieć o https://www.hipopo.pl/prywatne-przedszkole/. Myślałam o tym przedszkolu bo słyszałam że jest fajne.
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: przedszkole

Postautor: stoperek » 12 gru 2022, o 19:20

Doskonałym rozwiązaniem w obecnych czasach zarówno dla rodziców jak i placówek przedszkolnych jest korzystanie z aplikacji https://4parents.education/. Została ona stworzona w sposób intuicyjny dla łatwego posługiwania się nią bez względu na stopień umiejętności technologicznych. To rozwiązanie daje obydwu stroną ogromne możliwości jak np. dostęp z każdego miejsca do dziennika elektronicznego, możliwość dokonywania płatności online, przeglądania tablic ogłoszeń a nawet komunikowania się z personelem czy rodzicami. Szczerze polecam rozpocząć korzystanie z niej. Jestem pewna że ułatwi Wam ona współpracę i zaoszczędzi czasu.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: przedszkole

Postautor: Johen » 19 gru 2022, o 12:52

Warto bez wątpienia wybrać takie przedszkole kraków, które pozwoli mieć pewność, że dziecko jest pod odpowiednią opieką. Prywatne placówki są w tym przypadku szczególnie polecane.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: przedszkole

Postautor: krystynaaa » 24 sty 2023, o 11:01

Właśnie ja ostatnio zastanawiałam się nad tym kiedy podawać dziecku witaminę d rano czy wieczorem . Chciałam zacząć podawać witaminy moim dzieciom, ale miałam właśnie wątpliwości jaka pora dnia będzie jednak najodpowiedniejsza.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: przedszkole

Postautor: Kleo » 28 sty 2023, o 18:50

Jeśli ma to być przedszkole w Warszawie, to polecam tą placówkę http://fiqmiku.pl/. Mają super kadrę pedagogiczną, która doskonale wie czego dzieci w tym wieku potrzebują. Możecie również liczyć na wiele zajęć dodatkowych, dzięki którym dziecko może odkryć nawet swój talent.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: przedszkole

Postautor: krystynaaa » 26 kwie 2023, o 10:15

Z tego co widziałam w ostatnim czasie to świetną opcją są jednak rowerki biegowe na 1,5 roku . Ogólnie są one bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim można je też kupić w atrakcyjnej cenie co jest też ważne
no avatar
User

balbinaaa

Posty

8

Rejestracja

27 maja 2023, o 19:06

Re: przedszkole

Postautor: balbinaaa » 22 cze 2023, o 19:17

Tequesta - to są trzy przedszkola na Mokotowie, Żoliborzu i Białołęce na które warto zwrócić uwagę. Dużym plusem jest to, że dzieci mają tam kontakt z angielskim i hiszpańskim. Poza tym przedszkole oferuje dużo zajęć w ramach czesnego. Dużo też się dzieje: teatrzyki, wycieczki, różne wydarzenia. Dzieci się tam nie nudzą :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron