Najlepsze lokaty bankowe.

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: zyjes » 7 lip 2014, o 07:40

Są jakieś wymagania żeby dostać odpowiednie oferty na lokaty czy to w pełni nasz wybór?
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: januszl » 7 lip 2014, o 08:13

Na temat lokat znajdziesz w internecie wszystko co możliwe. Powód - bo praktycznie nic na nich nie zarobisz. Jeśli chcesz mieć coś z lokaty to się najpierw zastanów, co i gdzie się opłaci. Ja lokuje w działki - ziemia , oraz złoto. Zaczynasz od dowolnej sumy. A efekt jest bardziej niż ok. i to w miesiąc a nie na rok.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: januszl » 25 paź 2014, o 13:54

Jeśli kogoś interesuje biznes na złocie, wskażę konkretną starszą firmę. Działa na całym świecie. Konkretne jasne zasady. Tu możesz być inwestorem , małym i bardzo dużym, nie ma ograniczeń. Możesz też zarabiać. Jest to firma z dawno wypracowaną renomą. Tu biznes na lata a nie że padnie po roku czy coś w tym rodzaju. Więc jeśli poważnie myślisz o lokacie czy biznesie to zapraszam. [ nie mylić z swiss.... oraz emg....]
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: Mennica Skarbowa » 24 paź 2022, o 09:02

W takim razie jeżeli ma być to przede wszystkim forma bezpiecznych inwestycji w monety bulionowe które kupicie z niskim spreadem i też później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do naszej Mennicy Skarbowej. Ja tak lokuję oszczędności i naprawdę jestem zadowolony z możliwości, dlatego polecamy odwiedzić naszą mennicę skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ w dobrych cenach, ale i też szybką dostawą bo u niektórych firm niestety ale trzeba czekać znacznie dłużej.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: Edward6 » 12 lis 2022, o 03:49

Banki złodziejstwo i darmowy wyzysk cudzego kapitału, i okradanie ale jeśli poszukujesz banku to polecam Ci www.ing.pl jak na razie mnie nie okrada, ale co będzie w przyszłości to nie wiem. Nationale Nederlanden od ponad 30 lat w Polsce i europie DONOSI usługi finansowe. Polecam.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: Edward6 » 20 gru 2022, o 12:38

Dobre lokaty bankowe oferuje bank ING www.ing.pl ponad 30 lat doświadczenia w Europie i Polsce ING bank który nie zawodzi. ING można polecić każdemu.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: krystynaaa » 19 sty 2023, o 08:54

Czy wiecie jak wyglądają teraz wzrosty na giełdzie ? Właśnie ja od jakiegoś czasu jeszcze bardziej interesuje się sytuacją jaka jest aktualnie na giełdzie, dlatego też dosyć dużo czasu spędzam też na przeglądaniu takich właśnie wiadomości.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: krystynaaa » 28 sty 2023, o 14:00

Wydaje mi się, że warto też sprawdzić jaka jest teraz sytuacja banków w polsce . Ogólnie sama zainteresowałam się tym tematem
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.113s | 12 Queries | GZIP : Off ]