legalna praca za granicą

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: legalna praca za granicą

Postautor: MaciejK » 22 gru 2022, o 13:59

No to w takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań ciekawych ofert pracy za granicą z dobrymi zarobkami, stabilnym zatrudnieniem i jednocześnie możliwością zjazdów do Polski to sprawdź jak wygląda praca Niemcy blisko granicy z Polską, od zaraz. Wiele firm szuka dobrych pracowników jak najszybciej, dzięki czemu też nie będziecie musieli tracić czasu na wielotygodniowe rekrutacje.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: legalna praca za granicą

Postautor: evelajna » 2 sty 2023, o 08:40

atama pisze:
evelajna pisze:wielkie dzięki za pomoc. o tej agencji nie słyszałam jeszcze ale na pewno poczytam :) mówicie, ze zarobki ok ?


na pewno lepsze niż w kraju :) wiadomo, ze wszystko zalezy od kwalifikacji, jako opiekunka osób starszych w Niemczech na pewno zarobisz świetnie, na pracach sezonowych np w handlu czy rolnictwie pewnie mniej. ale tak czy siak powinnaś wyjść na plus.


no i to jest dobra pespektywa :) raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc, na pewno przemyśle temat i jakby co już wiem gdzie warto się zgłaszać :)
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: legalna praca za granicą

Postautor: kcaj » 25 sty 2023, o 14:09

Zobacz jeszcze ogłoszenia https://mondi-polska.pl/oferty/praca-w-niemczech/. To agencja pracy na Niemcy. Tak naprawdę to oddział w Poznaniu, a sama firma jest z Niemiec, wiec ma niezłe kontakty i doskonale zna działanie tamtego rynku pracy. Także działa w zupełnie innych realiach :) Mają fajne oferty i dodatki do wynagrodzenia.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: legalna praca za granicą

Postautor: evelajna » 9 lut 2023, o 17:05

atama pisze:
evelajna pisze:wielkie dzięki za pomoc. o tej agencji nie słyszałam jeszcze ale na pewno poczytam :) mówicie, ze zarobki ok ?


na pewno lepsze niż w kraju :) wiadomo, ze wszystko zalezy od kwalifikacji, jako opiekunka osób starszych w Niemczech na pewno zarobisz świetnie, na pracach sezonowych np w handlu czy rolnictwie pewnie mniej. ale tak czy siak powinnaś wyjść na plus.


no tak, tam są jednak zarobki w euro :) wielkie dzięki raz jeszcze za pomoc, poczytałam i wszystko wygląda bardzo sensownie także na pewno nawiąże z nimi kontakt.
no avatar
User

arabika

Posty

1274

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: legalna praca za granicą

Postautor: arabika » 11 lut 2023, o 10:55

Jak najbardziej są to bardzo ważne sprawy i ja jeszcze chcę powiedzieć, ze również bardzo istotną kwestią jest to aby wiedzieć także jak takiej pracy szukać. Myślę, że dobrą opcją jest na pewno skontaktowanie się z agencją zatrudnienia https://leasingteam.pl/ i właśnie dlatego ja na takich kwestiach się skupiam.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1589

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: legalna praca za granicą

Postautor: krystynaaa » 10 mar 2023, o 10:02

A nie lepiej jest postawić na inwestycję w https://www.wealthseed.eu/ ? Myślę, że to by było dobre rozwiązanie, dodatkowo aplikacja działa bardzo sprawnie i co ważne jest tutaj sporo możliwości do inwestowania
no avatar
User

ewelinka

Posty

65

Rejestracja

2 lut 2021, o 07:10

Re: legalna praca za granicą

Postautor: ewelinka » 27 kwie 2023, o 10:59

Agencje pracy muszą przestrzegać przepisów dotyczących pracy tymczasowej na terytorium Polski, ale także regulacji prawa europejskiego - jest sporo spraw do ogarnięcia w tej kwestii. Agencjom, które skupiają się na naszym zachodnim sąsiedzie, czyli rynku niemieckim polecę skontaktować się z wrocławską kancelarią BLU LEGAL https://blulegal.com/specjalizacje/dele ... acownikow/
no avatar
User

ursacheba

Posty

47

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: legalna praca za granicą

Postautor: ursacheba » 27 kwie 2023, o 13:31

ewelinka raczej duże agencje, jak np. Mondi Polska, ma ogarnięty temat prawników w swoich zasobach. Szczególnie jak firma od lat działa na rynku Niemieckim,to musi znać dokładnie przepisy ich rynku. Bo tam każdy pracownik płaci podatki lokalnie. Musi mieć wyrobiony ich numer podatkowy. Plus taki, że można wtedy korzystać z ich udogodnień, jak odpowiednik naszego 500+ czy inne opcje.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: legalna praca za granicą

Postautor: endrju1 » 29 maja 2023, o 14:48

Wśród moich znajomych kilka osób zdecydowało się na wyjazd za granicę jako opiekunka do osób starszych :) Są bardzo zadowolone. Wiem, że niektóre osoby wyjeżdzały z Davi-Seniorenhilfe do Niemiec i są bardzo zadowolone!
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1589

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: legalna praca za granicą

Postautor: krystynaaa » 30 maja 2023, o 10:52

Właśnie ja nie tak dawno znalazłam wypalenie zawodowe warsztaty . Ogólnie jeśli chodzi o szkolenia to odbywają się one na wysokim poziomie, więc może sama jednak skorzystam z oferty tej firmy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.168s | 13 Queries | GZIP : Off ]