Wyposażenie dla gastronomii

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Kis

Posty

27

Rejestracja

28 lip 2022, o 07:30

Wyposażenie dla gastronomii

Postautor: Kis » 13 sty 2023, o 14:28

Szukam dobrej jakości w zakresie wyposażenia gastronomicznego, a przede wszystkim interesują mnie zarówno krajalnice, wilki do mięsa, czy również obieraczki do ziemniaków i warzyw. Będę ogromnie wdzięczny za konkretne informacje i przede wszystkim mam nadzieję, że ułatwicie mi te poszukiwania.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wyposażenie dla gastronomii

Postautor: MaciejK » 15 sty 2023, o 21:44

Według mnie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wysokiej jakości w zakresie wyposażenia gastronomicznego do długofalowej współpracy to na pewno warto sprawdzić również ofertę hurtowni Invest Horeca gdzie akurat bez problemów będziecie mogli znaleźć tego typu wyposażenie. Na przykład jeżeli chodzi o krajalnice to zerknij sobie tutaj https://investhoreca.pl/q/?keywords=krajalnice i bez problemów dobierzesz jak najlepszy model do swojego biznesu. Pozdrawiam!
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wyposażenie dla gastronomii

Postautor: Adamus » 16 sty 2023, o 13:07

Podzielam opinię, że akurat jeżeli chodzi o wybór naprawdę wysokiej jakości sprzętu gastronomicznego z dostępem do różnych wariantów to na pewno warto będzie sprawdzić InvestHoreca. Terminowi i z bardzo dobrą obsługa klienta. Można wszystko dobrać i co najważniejsze uzupełnić poszczególne braki, abyśmy mogli efektywnie działać i przygotowywać wyjątkowe potrawy swoich klientom.
no avatar
User

Kis

Posty

27

Rejestracja

28 lip 2022, o 07:30

Re: Wyposażenie dla gastronomii

Postautor: Kis » 16 sty 2023, o 13:18

Mega dzięki za konkretne informacje, na pewno sprawdzę sobie jak dokładnie wygląda ta oferta w zakresie tego typu sprzętów. Jak już jakieś decyzje podejmę to na pewno się spostrzeżeniami podzielę.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wyposażenie dla gastronomii

Postautor: RafałSek » 18 sty 2023, o 14:13

Podzielam spostrzeżenia, że jak już szukać firmy do długofalowej współpracy to na pewno warto skontaktować się m.in z invest horeca. Posiadają w ofercie dosłownie wszystko w tym płyty grillowe oraz warniki do wody i zaparzacze, obieraczki warzyw i wiele innych więc bez problemu dopasujecie najbardziej odpowiedni egzemplarz do swojej kuchni. Zerknij na https://investhoreca.pl/ i jak już podejmiesz decyzję to podziel się z nami spostrzeżeniami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 14 Queries | GZIP : Off ]