biznes edukacja

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

stoperek

Posty

3341

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

biznes edukacja

Postautor: stoperek » 23 paź 2022, o 11:40

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wwsb.edu.pl/
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1534

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: biznes edukacja

Postautor: krystynaaa » 18 sty 2023, o 10:17

Właśnie ja niedawno znalazłam mf ceny transferowe i myślę by jednak zdecydować się na takie szkolenie
no avatar
User

stoperek

Posty

3341

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: biznes edukacja

Postautor: stoperek » 27 paź 2023, o 14:36

Polecam zajrzeć do rewelacyjnej oferty uczelni https://wwsh.edu.pl/ Uczelnia realizuje nowoczesny program nauczania, zorientowany na praktyczne przygotowanie absolwentów do wykonywania pracy w zawodzie, zarówno w kraju, jak i zagranicą.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

421

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: biznes edukacja

Postautor: malgorzata80 » 30 paź 2023, o 07:49

Kogo możecie mi polecić w kwestii faktoringu niepełnego? Zrobilam sobie maly reserach na własną rękę i muszę przyznać, ze AFORTI Factor wypada najlepiej na tle konkurencji. Czy ktoś z was, miał już okazję korzystać z ich usług?
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: biznes edukacja

Postautor: Kleo » 30 paź 2023, o 08:47

malgorzata80 pisze:Kogo możecie mi polecić w kwestii faktoringu niepełnego? Zrobilam sobie maly reserach na własną rękę i muszę przyznać, ze AFORTI Factor wypada najlepiej na tle konkurencji. Czy ktoś z was, miał już okazję korzystać z ich usług?


Ja osobiście nie korzystałam, ale znajomy był zadowolony ze współpracy, wszystko dopilnowane i dopięte na ostatni guzik, uważam ze warto bo dzięki nim zyskamy płynność finansową.
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: biznes edukacja

Postautor: klar » 22 lis 2023, o 06:19

Na Berberis też wszystko udało się poprawić, ale nie od razu.
To kwestia zastosowania odpowiedniego oprogramowania, wersji.
Docelowo nadejdzie poprawa, ale nie ma na nią szans z dnia na dzień.
Potrzebny czas.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]