dobra kuchnia

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: dobra kuchnia

Postautor: Hanik » 11 sty 2023, o 20:40

Pyszne potrawy zrobisz w kuchni, w której znajdziesz podstawowy sprzęt i będziesz miał je na czym ugotować. Zatem urządzanie dobrej kuchni zacznij od zakupu sprzętu agd. Dobrej jakości kuchenkę gazową znajdziesz w Solgaz. Spójrz na ich najnowszy model kuchenki "gazu pod szkłem" Innova Premium 4+1, która jest bardzo funkcjonalna i prezentuje się bardzo nowocześnie. Dużym jej plusem jet to, że gotowanie na niej prowadzi do oszczędności w domowym budżecie gdyż zużywa znacznie mniej gazu w porównaniu do tradycyjnych kuchenek.
no avatar
User

stoperek

Posty

3552

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: dobra kuchnia

Postautor: stoperek » 9 lut 2023, o 18:57

Jeśli posiadacie już sprzęt agd i okaże się że niestety nie działa on poprawnie możecie zgłosić się do https://fixagd.pl/. Są serwisem internetowym reprezentującym podmioty świadczące usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD. Ich rolą jest kojarzenie klienta z serwisantem, który ma wiedzę i doświadczenie w zakresie przedmiotu zgłoszenia. Dzięki takiej formie masz pewność że serwisant wykona swoją pracę rzetelnie.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

442

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: dobra kuchnia

Postautor: malgorzata80 » 16 lut 2023, o 06:10

Jeśli macie stary kreden i chcecie go wykorzystać w swojej kuchni, to koniecznie sprawdźcie te pomysły: https://kuchniezpomyslem.pl/a/llhq,jak- ... ry-kredens Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu równie mocno, co mnie
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1607

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: dobra kuchnia

Postautor: krystynaaa » 28 lut 2023, o 11:08

Akurat ja myślę o tym by postawić na dniach na szkło między szafkami kuchennymi
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: dobra kuchnia

Postautor: arabika » 4 kwie 2023, o 10:16

Rzeczywiście takie kwestie są na pewno bardzo ważne, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że również sam fartuch kuchenny z nadrukiem może być ciekawą opcją na prezent. W każdym razie bez problemów takie rzeczy znajdziemy w https://zamowprezent.pl/tekstylia/fartuchy-z-nadrukiem i ja jestem zdania, że dobrze o tym pamiętać.
no avatar
User

ursacheba

Posty

47

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: dobra kuchnia

Postautor: ursacheba » 27 kwie 2023, o 13:39

Hanik pisze:Pyszne potrawy zrobisz w kuchni, w której znajdziesz podstawowy sprzęt i będziesz miał je na czym ugotować. Zatem urządzanie dobrej kuchni zacznij od zakupu sprzętu agd. Dobrej jakości kuchenkę gazową znajdziesz w Solgaz. Spójrz na ich najnowszy model kuchenki "gazu pod szkłem" Innova Premium 4+1, która jest bardzo funkcjonalna i prezentuje się bardzo nowocześnie. Dużym jej plusem jet to, że gotowanie na niej prowadzi do oszczędności w domowym budżecie gdyż zużywa znacznie mniej gazu w porównaniu do tradycyjnych kuchenek.


Lepiej wygląda ta Innova Premium 5+3. To jakieś 80 cm płyty gazowej, ale takiej właśnie bez palnika. Świetna opcja. Wygląd genialny, co przy takiej wielkości ma duże znaczenie. Bo takiej płyty nie da się przecież ukryć :) Ciekawą drogą idzie tutaj Solgaz.
no avatar
User

natalia.krajewski

Posty

1

Rejestracja

7 maja 2023, o 12:10

Re: dobra kuchnia

Postautor: natalia.krajewski » 7 maja 2023, o 12:16

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłów na aranżację swojej kuchni, polecam odwiedzić stronę internetową https://www.villaproject.pl/. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących inspiracji oraz praktycznych wskazówek dotyczących aranżacji i wyposażenia kuchni. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych zdjęć oraz artykułów, które pomogą Ci w stworzeniu wymarzonej kuchni.
no avatar
User

piotrkowska

Posty

23

Rejestracja

31 lip 2023, o 19:31

Re: dobra kuchnia

Postautor: piotrkowska » 13 wrz 2023, o 12:08

ursacheba Innova jest fajna ale to duży i drogi model, szczególnie ten 5+3. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem może być ich rozwiązanie z serii Optimex. I wydaje mi się, że standardowe 4+1 jest ok. Solgaz i tak zaskakuje funkcjami i megawyglądem.
no avatar
User

Anetka

Posty

10

Rejestracja

14 wrz 2023, o 16:26

Re: dobra kuchnia

Postautor: Anetka » 14 wrz 2023, o 16:26

Dobrze wiedzieć.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: dobra kuchnia

Postautor: kcaj » 6 paź 2023, o 17:39

No mają fajne rozwiazania w płytach Czy to będzie Optimex, czy dużo lepsza Innova Premium to zawsze jesteśmy na plusie. Te płyty, niby gazowe, ale dają niezłe rozwiązania. No i ten wygląd. Powala.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.258s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron