Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

radarowy

Posty

5

Rejestracja

12 lut 2021, o 23:52

Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: radarowy » 21 sie 2022, o 14:37

Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług na terenach wiejskich w całej Polsce
Za jedyne 49 groszy dostarczę poprzez moich terenowych dystrybutorów do każdego z 3,5 miliona domów na terenach polskich wsi informację o twoim produkcie lub usłudze w dowolnie wybranych regionach Polski. ( osobiście od domu do domu bez udziału poczty).Informacja dotrze za pomocą ulotki A5 wydrukowanej na mój koszt z doręczeniem i przekazem werbalnym dotyczącym oferty Twojej firmy. Koszt jest tak niski ponieważ do wykorzystania jest druga strona mojej własnej ulotki którą będę dystrybuował przez najbliższy rok. Dlatego będzie to się odbywało z dużą dbałością i starannością. Interesują mnie wyłącznie firmy które chcą dotrzeć do nie mniej niż trzech tysięcy domów. Chętnie nawiążę również współpracę z pośrednikami którzy polecą tą okazyjną usługę chcąc na tym zarobić. Mogą być to firmy zajmujące się profesjonalnym pozyskiwaniem reklamodawców albo freelancerzy którzy dostarczą mi klienta lub informację o potencjalnym kliencie. Pamiętaj że teren wiejski to nie tylko rolnictwo. Oferta dotyczy prawie wszystkich branż działających na terenie kraju.
49 groszy za osobiste dostarczenie informacji to nawet 20 razy taniej niż mógłbyś to zrobić sam !!!!
osobiste dostarcie z przekazem jest 1000 razy skuteczniejsze niż wysłanie informacji pocztą.
Istnieje możliwość przeszkolenia moich dystrybutorów on-line w zakresie twoich produktów i usług.
poleć mnie trzem znajomym a usługę otrzymasz za 1 grosz
zamów 100 tysięcy domów i negocjuj stawkę
organizuję dużo konkusów więc przyjmuję również produkty w barterze (dotyczy przypadków tylko powyżej 20 tysięcy domów)
Jeśli masz propozycję zadzwoń.
698 450 202
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: krystynaaa » 9 wrz 2022, o 12:47

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://grupasample.pl/ . Jest to bardzo dobra i sprawdzona firma, która pomaga projektować naprawdę skuteczne kampanie reklamowe także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
no avatar
User

stoperek

Posty

3552

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: stoperek » 7 paź 2022, o 18:34

W wielu dziedzinach funkcjonuje teraz tak wiele różnych firm że konkurencja jest wprost powalająca. Warto jest w tym kierunku zainwestować w współpracę z kimś kto pomoże Ci wybić się ponad rywali. Osobiście bardzo polecam Ci firmę https://presscontent.pl/. Są liderami w temacie reklamy i z pewnością sprawią że osiągniesz zamierzony cel.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: krystynaaa » 8 paź 2022, o 07:24

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie https://grupasample.pl/ . Firma pomaga w projektowaniu naprawdę dobrych kampanii marketingowych i co ważne nie są one oparte na plikach cookie
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: calis » 12 gru 2022, o 09:43

Myślę że sprzedaż produktów w m1 w Poznaniu jest też doskonałą reklamą, można tam wynająć sklep na godziny dzięki darmowej apce H-OUR Store
no avatar
User

Soaksw

Posty

1

Rejestracja

12 gru 2022, o 14:00

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: Soaksw » 12 gru 2022, o 14:01

Zgłoście się do nich - whm.agency , to grupa agencja marketingowa, na której można polegać, że ogarną marketing całościowo i z dobrymi efektami. Działają na rynku już długo i mają w tym naprawdę duże doświadczenie. ale pozycjonowanie to nie wszystko gdyż ważnym elementem jest też ochrona wizerunku waszej firmy więcej o tym można się dowiedzieć tutaj https://wmh.agency/ochrona-wizerunku-w-sieci/
no avatar
User

malgorzata80

Posty

442

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: malgorzata80 » 13 gru 2022, o 17:00

Jeśli posiadacie swój profil w social mediach to dobrym wyborem będzie instagram followers . Można tutaj w naprawdę bardzo dobrej cenie kupić lajki na Instagramie
no avatar
User

luśkaa

Posty

25

Rejestracja

9 gru 2022, o 11:11

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: luśkaa » 18 gru 2022, o 17:42

Wszystko czego potrzebuje firma to dobra reklama, ważne jest też aby pisać teksty na swoich stronach np o produktach, tzw wiecznie żywe treści które będą przyciągać na twoją stronę co raz więcej klientów oraz generować ruch, dużo poczytasz na ten temat w tym artykule https://kdc.pl/content-typu-evergreen-o ... a-trescia/ To niezwykle ważne aby przykuć uwagę potencjalnego klienta.
no avatar
User

Aligru

Posty

141

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: Aligru » 26 maja 2023, o 06:22

Teraz promować się trzeba w sieci. Zleć to doświadczonej agencji, a zobaczysz efekty bardzo szybko. Takich firm jest sporo. Sporo dobrych znajdziesz tu: https://interaktywnie.com/wizytowki-firm
no avatar
User

evelajna

Posty

129

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Skuteczna i tania reklama dla twoich produktów i usług

Postautor: evelajna » 30 maja 2023, o 10:09

Według mnie tradycyjne formy reklamy jak gadżety dla klientów wciąż są bardzo skuteczną formą reklamy danej firmy :) jeśli chcecie zamówić takie kalendarzyki reklamowe to warto nawiązać współpracę z marką Capira. Szeroka oferta, indywidualne podejście do klienta, sprawna realizacja zamówień.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]