Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: blackspade » 14 lis 2015, o 19:37

Miesięcznie wysyłam kilkanaście paczek za granicę. Obecnie mała firemka kurierska z której korzystałem właśnie padła :| szukam teraz nowych rozwiązań. Najbardziej zależy mi na szybkim dostarczaniu paczek za granicę oraz niezbyt wysokiej cenie. Możecie polecić jakiś swoich sprawdzonych przewoźników?
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: Piter » 16 lis 2015, o 11:51

Ceny kurierów są dość zróżnicowane, więc nie wiem co to znaczy dla Ciebie tanio.
Niektórzy, jeśli nie wysyłasz dużej ilości paczek miesięcznie mają wysokie stawki.

Najlepiej szukaj wśród takich tanich kurierów jak np Wysyłaj Taniej.
To są firmy pośredniczące między Tobą a dużymi firmami kurierskimi i dzięki temu faktycznie za przesyłkę zapłacisz mniej.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: blackspade » 16 lis 2015, o 14:36

Hm, o takim rozwiązaniu jeszcze nie słyszałem. A jak z umową? Na jaki okres czasu trzeba podpisywać? Nie ukrywam, że ja mam zawsze problem z tymi umowami bo trzeba się określać na jakąś liczbę paczek, a u mnie to jest bardzo bardzo różnie :!:
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: razor » 17 lis 2015, o 09:34

umowy nie musisz podpisywać. zobacz sobie tutaj formularz http://www.wysylajtaniej.pl w zakładce "nadaj paczkę", który trzeba wypełnić nadając przesyłkę i tyle.
od razu pokaże Ci się też cena za przesyłkę więc będziesz mógł porównać.
ja uważam takie rozwiązania za bardzo opłacalne, bo ceny wysyłki niektórych kurierów przerażają.
co do szybkości, to przesyłki za granicę idą szybko, ale to też zależy od miejsca. to też możesz sobie doczytać na stronie.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: blackspade » 20 lis 2015, o 12:37

Brzmi zachęcająco to co tutaj piszecie :P Najbardziej mi się podoba, że nie ma żadnej umowy. To też jest przydatne, jak człowiek chce sobie sprawdzić jak się będzie układała współpraca z dana firmą. Dzięki za namiary.
no avatar
User

ali719

Posty

13

Rejestracja

12 wrz 2016, o 16:38

Re: Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: ali719 » 12 wrz 2016, o 16:43

Ze swojego doświadczenia mogę polecić Goglobal24. Moja firma dużo wysyła do Niemiec http://goglobal24.pl/tanie-przesylki-kurierskie-do-niemiec/ i świetnie się sprawdzają. System do obsługi jest banalnie prosty, paczki zawsze docieraka na czas. Zajmują sie nie tylko przesyłkami do Niemiec, ale ogólnie zagranicę. Jak cię to interesuje to zerknij.
no avatar
User

Frwafr

Posty

75

Rejestracja

23 lut 2018, o 21:03

Re: Szybka i tania wysyłka kurierem za granicę

Postautor: Frwafr » 25 kwie 2018, o 08:55

Na chwile obecną to https://www.sendit.pl/ ma chyba najlepsze warunki wysyłania paczki. Bardzo prosty system nadania przesyłki i co najważniejsze tanio i wszystko dostarczone na czas naprawdę polecam. Tańszej firmy na dzień dzisiejszy nie znajdziecie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron