zadbajmy o zdrowie

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

klar

Posty

221

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: klar » 27 paź 2022, o 10:48

Proszę - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Są problemy, wątpliwości, jakieś dolegliwości, to robisz sobie badanie i masz jasność tego, co się dzieje. Zerknij tam. Mnie się udawało bez skierowania załatwić wizytę w ciągu kilku dni. Zawsze od razu konsultacja i sprawa jest jasna. Nie czekajcie, nie zwlekajcie - tylko tak to można rozsądnie ogarnąć i wyjaśnić sytuację. A tam pochodzą do pacjentów naprawdę profesjonalnie.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1584

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: krystynaaa » 27 paź 2022, o 11:53

Moim zdaniem warto też wiedzieć jak dbać o higienę nosa . Ogólnie ja niedawno trafiłam na tą stronę i powiem wam, że znalazłam tutaj naprawdę bardzo dużo przydatnych informacji na ten temat.
no avatar
User

zuzkaaa2233

Posty

4

Rejestracja

3 lis 2022, o 12:25

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: zuzkaaa2233 » 3 lis 2022, o 12:26

Trudno się mówi o takich rzeczach, jak problemy zdrowotne, czy np. problemy z ciążą, jeśli ktoś tego doświadczył. Ale trzeba dążyć do celu
no avatar
User

arabika

Posty

1274

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: arabika » 10 lis 2022, o 15:59

Oczywiście przez cały czas dobrze jest dbać o zdrowie i myślę, że również istotnym jest to aby każdy z nas wiedział jakie badania diagnostyki obrazowej najlepiej jest wykonywać. Jeśli mieszkanie w Białymstoku to dla mnie placówka https://goo.gl/maps/jWRiJt9WwjVmiH7y7 jest na pewno godna polecenia gdy chodzi o rezonans magnetyczny.
no avatar
User

stoperek

Posty

3488

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: stoperek » 21 lis 2022, o 07:26

Jedną z profesjonalnych firm zajmujących się działalnością produkcyjną i usługową suplementów w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku jest https://medicalhoney.pl/. Firma posiada w swojej ofercie skoncentrowany ekstrakt propolisu w połączeniu z przebadanymi laboratoryjnie naturalnymi miodami pszczelimi, które mają hamujący wpływ na komórki glejaka wielopostaciowego. Są prawdziwymi profesjonalistami.
no avatar
User

martaaaxx

Posty

4

Rejestracja

30 lis 2022, o 15:31

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: martaaaxx » 30 lis 2022, o 15:50

Dbanie o zdrowie to nie przelewki wiem, co mówię, ponieważ mój tata wiele lat cierpiał na zawroty głowy i szumy w uszach raz, że on to bagatelizował, ale dwa, że lekarze również
no avatar
User

izkaxxx

Posty

4

Rejestracja

1 gru 2022, o 14:50

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: izkaxxx » 1 gru 2022, o 14:54

Dbamy o to co jemy - z tym się chyba ze mną zgodzicie Panie. Jest to bardzo ważne jeśli jesteśmy jeszcze odpowiedzialne za zdrowie drugiej osoby - chodzi o okres przed porodem oraz okres po porodzie, kiedy karmimy nasze pociechy.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1584

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: krystynaaa » 2 gru 2022, o 11:39

Jak najbardziej warto też jednak sprawdzić magnez działanie .
no avatar
User

dorota6272

Posty

4

Rejestracja

19 gru 2022, o 14:40

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: dorota6272 » 19 gru 2022, o 14:51

Sporo osób boryka się obecnie między innymi z bezsennością. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że może ona mieć bardzo poważne konsekwencje
no avatar
User

stoperek

Posty

3488

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: zadbajmy o zdrowie

Postautor: stoperek » 4 sty 2023, o 08:37

Jednym z renomowanych sklepów gdzie znajdziecie bogatą ofertę produktów na bazie konopii w tym olejków CBD jest https://www.konopiecbd.com.pl/kategoria/olejki-cbd. Znajdziesz tam produkty posiadające rewelacyjne właściwości a do tego w przystępnej cenie. Są one nieocenioną pomocą dla osób zmagających się z depresją, stanami lękowymi, atakami paniki, nerwicą, bezsennością, wieloma uzależnieniami i wiele więcej. O prestiżu firmy świadczy ich współpraca z ekspertami z całej Europy. Szczerze ich polecam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.146s | 13 Queries | GZIP : Off ]