legalna praca za granicą

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

legalna praca za granicą

Postautor: evelajna » 21 lis 2022, o 11:47

Witajcie :) Moi drodzy po nowym roku zamierzam zrezygnować z pracy w korporacji tu w kraju i wyjechać za granicę. Gdzie szukać legalnej, bezpiecznej i oczywiście dobrze płatnej pracy ?
no avatar
User

jojcik

Posty

100

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: legalna praca za granicą

Postautor: jojcik » 22 lis 2022, o 08:05

Najrozsądniej będzie zgłosić się do dobrej agencji pracy, to chyba najbardziej bezpieczny sposób na szukanie pracy za granicą. jeśli chodzi o zarobki to też wiele zależy od Twoich kwalifikacji.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: legalna praca za granicą

Postautor: atama » 22 lis 2022, o 14:20

Zgadzam się, skontaktuj się z agencją, na przykład z Symeon Dolcevita. U nich znajdziesz mnóstwo ofert zarówno na pracę stała jak i sezonową.
no avatar
User

Aligru

Posty

141

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: legalna praca za granicą

Postautor: Aligru » 24 lis 2022, o 07:08

A może warto zostać w Polsce? Znajomy ostatnio polecał mi fajną pracę jako kontroler jakości. Podobno mega satysfakcjonujące :)
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: legalna praca za granicą

Postautor: evelajna » 24 lis 2022, o 12:02

wielkie dzięki za pomoc. o tej agencji nie słyszałam jeszcze ale na pewno poczytam :) mówicie, ze zarobki ok ?
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: legalna praca za granicą

Postautor: atama » 25 lis 2022, o 08:41

evelajna pisze:wielkie dzięki za pomoc. o tej agencji nie słyszałam jeszcze ale na pewno poczytam :) mówicie, ze zarobki ok ?


na pewno lepsze niż w kraju :) wiadomo, ze wszystko zalezy od kwalifikacji, jako opiekunka osób starszych w Niemczech na pewno zarobisz świetnie, na pracach sezonowych np w handlu czy rolnictwie pewnie mniej. ale tak czy siak powinnaś wyjść na plus.
no avatar
User

izkaxxx

Posty

4

Rejestracja

1 gru 2022, o 14:50

Re: legalna praca za granicą

Postautor: izkaxxx » 1 gru 2022, o 14:56

A myśleliście o takim rozwiązaniu jak praca w Holandii dla par? Nie tak dawno właśnie natrafiłam na https://www.ruigrokpraca.pl/oferty-prac ... ez-jezyka/ . Dodatkowo widziałam, że dostępny jest także darmowy transport z lokacji do pracy i faktycznie jak dla mnie oferta jest korzystna, więc myślę, że wam się spodoba
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1590

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: legalna praca za granicą

Postautor: krystynaaa » 8 gru 2022, o 09:33

Przede wszystkim warto jednak pomyśleć o https://www.oscbr.pl/ . Sama właśnie postawiłam na ten system i sprawdził się u mnie super, dodatkowo jest on też bardzo prosty w obsłudze co jest dużym plusem
no avatar
User

klar

Posty

222

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: legalna praca za granicą

Postautor: klar » 9 gru 2022, o 12:18

Patrzcie ile jest w Polsce ofert pracy w budowlance - https://pracownikbudowlany.pl/PL
I teraz policzcie sobie, ile zarobicie na tym samym stanowisku za granicą.
Czy różnice są jakieś istotne? No najczęściej nie są.
Więc gdzie sens? Bierzcie pod uwagę pozostanie w kraju. Etatów w budownictwie nie brakuje.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: legalna praca za granicą

Postautor: arabika » 16 gru 2022, o 17:45

Faktycznie takie kwestie są bardzo ważne i ja również chcę jeszcze powiedzieć, że właśnie jakiś czas temu zacząłem zastanawiać się nad tym gdzie najlepiej szukać ciekawych ofert pracy za granicą. Myślę, że doskonałym do tego miejscem jest https://www.globelus.pl/ i to przede wszystkim właśnie tam regularnie zaglądam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]