Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: mariolka00 » 8 gru 2015, o 09:54

Jeśli masz zamiar sam prowadzić działalnośc to naprawdę warto poznać chociaż podstawy rachunkowości i prawa pracy , najszybciej zrobisz to zapisując się na specjalistyczny kurs np. w Akademi http://www.cedoz.pl/ . Dzięki takim podstawom będziesz bardziej świadomy i unikniesz wielu niepotrzebnych oraz kosztownych błędów :)
no avatar
User

Qbrick

Posty

24

Rejestracja

22 wrz 2015, o 10:03

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: Qbrick » 15 gru 2015, o 09:02

Moja znajoma namawia mnie na jakąś firmę, która płaci ludziom za klikanie w reklamy, wyskakujące okienka...Słyszeliście cos o tym?? Możliwe żeby płacili za coś takiego i czy to ma sens w ogóle?? Sekciarsko mi brzmi bo na jakieś spotkania, szkolenia chodzi - po co szkolenie, żeby trafić w okienko reklamy?? :)
no avatar
User

adzal

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 23:35

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: adzal » 11 lip 2017, o 23:39

Od nauczenia się dobrego kodowania na przykład? Albo copywritingu czy też programów graficznych? Bo z bloga to raczej niewielu dziś żyje.
Awatar użytkownika
User

marcix006

Posty

15

Rejestracja

13 lip 2017, o 18:32

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: marcix006 » 13 lip 2017, o 18:52

Roberto pisze:Ale zarabianie w sieci to nie tylko forum. Poza tym forum czy blog bardzo ciężko jest wypromować, teraz bardzo dużo jest takich rzeczy. W sieci to może zginąć. No chyba że znajdzie się jakąś niszę, w której mało kto się odnajduje. Wtedy może takie forum nie ma zbyt wielu użytkowników, ale za to wiernych.


Tylko jak znaleźć taką niszę??? Obecnie w internetach chyba jest wszystko :D
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: Fards » 11 wrz 2017, o 11:21

Jak zakładasz swój sklep, czy bloga, czy jakąkolwiek stronkę, to na pewno warto jest pomyślec o dobrym hostingu. to teraz podstawa. My akurat trafiliśmy z tym bardzo dobrze, na zetohosting.pl. Bardzo fajne pakiety w dobrych cenach no i można przetestowac sobie też za darmo
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: teresaoros » 29 kwie 2019, o 14:46

Ja zaczęłam od tego że zrobiłam sobie kurs https://cgwisdom.pl/kurs-wideo/kurs-aut ... ektow.html na program komputerowy do projektowania. I wtedy zaczęłam brać zlecenia, teraz projektuję już profesjonalnie i dzięki temu zarabiam wiele.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: mozajka » 24 maja 2019, o 12:59

Od określenia jak chce się zarabiać. Możliwości są naprawdę duże. Pola Sobczyk z Brand Assist od kilku lat promuje prace zdalną jako Wirtualna Asystentka. Nawet ma kurs dla osób zainteresowanych taką pracą. Na http://kurs-wa.brandassist.pl/darmowefilmywa można obejrzeć darmowe wideo, co na pewno pomoże podjąć decyzje o takim kursie i pracy właśnie na takim stanowisku.
no avatar
User

stoperek

Posty

3530

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: stoperek » 17 lis 2022, o 09:58

Bardzo dużo ciekawych informacji dzięki którym znajdziesz swoją ścieżkę w dążeniu do niezależności finansowej znajdziesz odwiedzając blog https://kobietazarabia.com/pieniadze-sp ... ych-zasad/. Jest tam bardzo duży zbiór wpisów które ułatwią Ci podejmowanie właściwych dla Ciebie decyzji. Znajdziesz tam także odpowiedzi na nurtujące Ci pytania w zakresie zarabiania. Osobiście uwielbiam tam zaglądać a wdrażane przeze mnie działania są motywowane właśnie dzieki wizytom na blogu.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: Edward6 » 23 lis 2022, o 13:15

Zapraszam do kontaktu emailowego mateusz@europolnexis.com.pl to mogę pomóc tak że na pewno coś z tego będziesz mieć, bo teraz dużo osób albo okrada, albo rujnuje a ze mną będzie dość pewne. Mam dobre intencje do Ciebie jak coś, mogę pomóc osiągać, korzyści, ale tylko jeśli ktoś ze mną rozmawia, mogę doradzić, mogę pomóc. Przeczytałem setki poradników biznesowych. Zapraszam do kontaktu email mateusz@europolnexis.com.pl lub SMS 572-105-411.
no avatar
User

stoperek

Posty

3530

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Od czego zacząć zarabianie w internecie?

Postautor: stoperek » 9 lis 2023, o 09:58

Najlepszą decyzją w kwestii inwestowania w kryptowaluty jest skorzystanie z rad od https://investing-btc.com/ Ich zespół, trzech doświadczonych ekspertów w świecie kryptowalut, a w szczególności bitcoina pomoże Wam osiągnąć sukces w bezpieczny dla Was sposób. Wierzą, że bitcoin to przyszłość finansów i inwestycji, dlatego dążą do pomnożenia zysku przez stałą edukację wszystkich, którzy im zaufają. Są profesjonalistami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 13 Queries | GZIP : Off ]