Inwestowanie w złoto

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: Szolausiana » 12 wrz 2016, o 07:26

co złoto to złoto
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: Manna » 20 wrz 2016, o 03:15

jakoś mnie złoto nie przekonuje, moim zdaniem lepiej w nieruchomości. mieszkania pod wynajem to jest naprawdę żyła złota :D nieźle się można dorobić, najlepsze mieszkania w dużych miastach albo kurortach turystycznych, gdzie faktycznie za te noclegi się bierze więcej, teraz ceny wynajmu jeszcze podskoczyły. mnie się marzy poinwestować w mieszkanka nad Bałtykiem, na przykład kupic kilka takich apartamentów http://www.apartamentyrowy.pl/ i wynajmować turystom, a samemu na starość w jednym zamieszkać... no bajka :)
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: Cetra » 29 wrz 2016, o 09:23

Taka inwestycja może być bardzo korzystna, tylko trzeba to zrobić umiejętnie, żeby nie wpaść w kłopoty, jak w przypadku znanej nam szeroko firmy, która oferowała takie inwestycje ;)
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: Fards » 3 paź 2016, o 04:07

wolałbym zainwestować w kupno mieszkania pod wynajem niż w złoto, bo tutaj się może w zasadzie samo spłacić takie mieszkanie, zwłaszcza jak się turysto wynajmuje na przykład nam morzem. dlatego chcę kupić apartament w nadmorskiej miejscowości, np w Rowach się trochę pobudowało, fajny standard i dobre miejsce to powinno przekonać do inwestycji na lata jakim jest mieszkanie pod wynajem ;)
no avatar
User

jaggodda25

Posty

5

Rejestracja

29 wrz 2016, o 18:52

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: jaggodda25 » 3 paź 2016, o 13:14

Dobre inwestowanie w złoto nie jest złe ! Osobiście uważam że jest to jedna z najlepszych form inwestowania pieniędzy, osobiście polecam !
no avatar
User

malgorzata72

Posty

15

Rejestracja

28 wrz 2016, o 13:14

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: malgorzata72 » 6 paź 2016, o 12:35

Hm ciekawa opcja, chyba się tym zainteresuję.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: animka87 » 14 paź 2016, o 07:30

złoto fajnie bo dość stała cena, ale ja jednak wolę nieruchomości. ostatnio siedze w tematyce aukcji komorniczych i kurczę to się opłaca o ile dobrze się do tego przygotujesz. Zobaczcie tu http://www.jakkupicnalicytacji.pl/ piszą że przy dobrych wiatrach można kupić mieszkanie za mniej niż 70% wartości rynkowej. Mój tata kiedyś takie kupił i już mu się wróciło, teraz na siebie zarabia. Też tak chcemy, tylko skończymy zbierać na kapitał :)
no avatar
User

drabbie

Posty

43

Rejestracja

10 sie 2010, o 09:13

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: drabbie » 1 gru 2019, o 10:48

Wielu ludzi od lat inwestuje w złoto niemałe sumy i są zadowoleni z tego powodu. Jak ze wszystkim - trzeba umieć :) Ja ostatnio zakupiłem trochę złotych monet z mennicy http://mennicakapitalowa.pl/, zobaczymy jak to się potoczy :)
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Inwestowanie w złoto

Postautor: OndajOn » 31 paź 2022, o 14:44

Macie racje, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, natomiast nie zawsze się to uda. Chodzi o pożyczanie kasy na wydatki bieżące i przez to popadanie w spiralę długów. Bez wątpienia należy błyskawicznie znaleźć rozwiązanie i rozwiązaniem może być na przykład konsolidacja kredytów Łódź . Wielu skorzystało i sobie chwali więc zastanówcie się nad tym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.367s | 12 Queries | GZIP : Off ]