Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: pestka » 12 wrz 2013, o 16:18

Ja też wychodzę z założenia, że warto jest inwestować w nieruchomości albo złoto. Te dwa dobra stanowią najpewniejszą lokatę kapitału. Na tym właśnie planuję oprzeć swoją emeryturę.


______________________________

Stacje transformatorowe - ZPUE S.A.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: kolaa » 18 wrz 2013, o 08:04

Złoto ma nadal atrakcyjne ceny, a że ostatnio obserwowaliśmy spadek to teraz czas na wzrost. Sprawdźcie na mennicakrajowa.pl
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Margines Błędu

Posty

16

Rejestracja

18 wrz 2013, o 20:06

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: Margines Błędu » 19 wrz 2013, o 10:40

Też uważam, że nieruchomości stanowią najlepszy z możliwych wariantów. Postanowiłem zainwestować w nowe mieszkania warszawa i mam nadzieję, że zwróci mi się to w dwójnasób.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: lwiątko » 8 paź 2013, o 09:22

Jeśli ktoś tylko ma odpowiednie środki to nieruchomości zawsze będą dobrą inwestycją. Ja muszę jeszcze trochę poczekać, zanim będę mogła sobie pozwolić na kupno jakiejś, ale i tak się rozglądam. Dla tych, którzy też szukają - ciekawie pokazane są mieszkania do wynajęcia w mieście Kraków np. w bazie ihouse.pl. Warto to przemyśleć :)
no avatar
User

adamiakmatinka

Posty

5

Rejestracja

10 paź 2013, o 09:59

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: adamiakmatinka » 10 paź 2013, o 10:03

Opłaca się kupić teraz mieszkanie?
Jakie lokaty bankowe są najlepsze? Te z najwyższym oprocentowaniem.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: oksana » 17 lip 2014, o 13:58

Mój wujek zainwestował teraz w taką dużą halę http://www.cobouw.pl/hale-stalowe
Szczerze mówiąc z przerażeniem patrzyliśmy na tę inwestycję, zwłaszcza w czasach kryzysu i problemów ze zbytem. Ale wujek wiedział co robi trzeba mu oddać za to hołd. Nie dość, że nowa siedziba firmy wygląda porządnie, to jeszcze się opłacała i zatrudnił nowe osoby do firmy.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: bizz » 21 lip 2014, o 10:51

Zapraszam do wyszukiwarki nieruchomości http://wasze-nieruchomosci.pl/ . Łatwa w obsłudze i funkcjonalna wyszukiwarka, dzięki której bez problemu znajdziesz nieruchomości na sprzedaż w całej Polsce.
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Nieruchomości. Postaw na pewną inwestycję.

Postautor: Mennica Skarbowa » 24 paź 2022, o 09:04

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali przede wszystkim pewnych inwestycji swoich środków w bezpieczne aktywa, jak metale szlachetne licząc na racjonalne ceny, rozbudowaną ofertę i profesjonalną obsługą to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Mennicy Skarbowej na stronie https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli liczyć także na pełne wsparcie naszej obsługi oraz szybkie realizacje zamówień. Na pewno postaramy się pomóc, aby cała realizacja przebiegła w pełni pomyślnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron