Stworzyć własną firmę:)

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Hanso

Posty

5

Rejestracja

6 sty 2011, o 20:48

Stworzyć własną firmę:)

Postautor: Hanso » 28 lut 2011, o 21:45

Witajcie
Ja jestem na etapie otwierania sklepu samochodowego. Mimo iż jest duża konkurencja to chyba będzie to opłacalne.
Jeżeli ktoś by miał jakieś pytania to służę pomocą jak tylko znajdę chwilkę na wejście na forum.
Teraz mogę wam polecić pewien poradnik, który kupiłem. Cudów tam nie ma, ale naprawdę motywujący.

http://allegro.pl/zarob-milion-praca-w- ... 97728.html

Warto przeczytać ;)
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: Stworzyć własną firmę:)

Postautor: Account-PL » 30 maja 2011, o 07:38

No cóż,pozostaje podziękować za link. Może ktoś z forumowiczów z tego skorzysta i z czasem również otworzy własny biznes. W końcu o to chodzi,prawda? :)


Pozdrawiam www.account-pl.eu
no avatar
User

qwerty123

Posty

7

Rejestracja

7 paź 2010, o 10:46

Re: Stworzyć własną firmę:)

Postautor: qwerty123 » 26 sie 2011, o 13:11

Bardzo przydatny link :)
Biznes plan kluczem do sukcesu!
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Stworzyć własną firmę:)

Postautor: nierra » 1 paź 2022, o 02:53

bardzo dużo osób tworzy biznesy większe czy mniejsze i fajnie, warto iść do przodu. Szkoda jednak w momencie kiedy pomysł nie wypala, lecz długi zostaną. Ponieważ w większości sytuacji na zorganizowanie wszystkiego zaciąga się pożyczkę . W takiej sytuacji kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek Poznań na pewno pomoże wyjść z opresji.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Stworzyć własną firmę:)

Postautor: Edward6 » 5 paź 2022, o 14:51

W praktyce realia są ciężkie teraz Polacy się buntują psują firmy, rujnują jest kryzys, teraz jest gorszy czas na otwieranie firmy. Lepiej przeczekać Covida aż sie nie skończy. Tak samo z pracą jest trudniej aktualnie. Jeśli do firmy poszukujesz konta bankowego to mogę Ci polecić konto wielokrotnie nagradzane www.ing.pl łatwe w obsłudze, mila obsługa, bank któremu można ufać. Sprawdź koniecznie www.ing.pl ponad 30 lat doświadczenia w Polsce i Europie.
no avatar
User

arabika

Posty

1274

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Stworzyć własną firmę:)

Postautor: arabika » 18 paź 2022, o 14:39

Gdy już faktycznie mamy własną firmę oraz zamierzamy zatrudniać pracowników to moim zdaniem także niezwykle istotne jest to aby wiedzieć dokładnie i pamiętać o zasadach BHP. Na pewno bardzo wiele przydatnych materiałów z tego obszaru jesteśmy w stanie znaleźć w https://znaki-bhp.pl/ i dla mnie takie sprawy są czymś ważnym.
no avatar
User

Georginia

Posty

5

Rejestracja

13 paź 2022, o 09:49

Re: Stworzyć własną firmę:)

Postautor: Georginia » 19 paź 2022, o 10:07

super jest :) taka opcja
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 13 Queries | GZIP : Off ]