Obsługa informatyczna firm

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Michał20

Posty

27

Rejestracja

11 cze 2021, o 10:02

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: Michał20 » 16 wrz 2021, o 07:08

CRM to bardzo dobre oprogramowanie które potrafi pomóc w osiągnięciu sukcesu w firmie. W mojej firmie ten system pozwolił mi usprawnić zarządzanie relacjami z klientami oraz zarządzanie firmą. Korzystam z CRM od FIRMAO i jest to naprawdę dobry program, który warto przetestować, zwłaszcza że jest 14 dni darmowego okresu próbnego.
no avatar
User

klar

Posty

222

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: klar » 29 wrz 2021, o 05:15

Berberis robi diametralną różnicę, ale przecież wiadomo, że każdemu może zależeć na totalnie innym rozwiązaniu. W jednym przypadku sprawdzi się takie, a w innym - odmiennie Najważniejsze są funkcje i dopasowanie do oczekiwań firmowych. Dzięki temu dostaniecie to, na czym wam zależało.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

malgorzata80

Posty

441

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: malgorzata80 » 29 sty 2022, o 12:28

Obsługą informatyczną w firmach zajmuje się również https://enicom.pl/ i to właśnie im warto zaufać w tej kwestii. Ja początkowo myślałam o zatrudnieniu informatyka na etat, jednkaże jest to kosztowniejsze rozwiązanie. Dlatego też, współpraca z tą firmą odpowiada mi w 100%
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: Konek » 17 lut 2022, o 07:48

Wiele zależy też od tego w jakim celu ma być wykorzystane dane oprogramowanie. W przypadku gabinetu lekarskiego, czy przychodni tak jak to jest w naszym przypadku potrzebowaliśmy pomocy w bezpiecznym obiegu dokumentów, ale też usprawnienia wystawiania recept, dostępu do katalogu leków i archiwizacji dokumentacji medycznej oraz wygodnej rejestracji pacjentów. To znacząco skraca procesy i tym samym czas wizyty, unikając przy tym błędów. Tutaj mogę poleci mediNote od Comarch który w tym zakresie jest u nas jak do tej pory niezawodny.
no avatar
User

K.Sułowska

Posty

1

Rejestracja

24 mar 2022, o 11:41

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: K.Sułowska » 24 mar 2022, o 12:09

Jeśli szukany system ma obsługiwać firmy medyczne, a dokładniej placówki medyczne to polecam Comarch Optimed NXT jako, moim zdaniem, jeden z najlepszych systemów na rynku. Oprogramowanie pozwala na kompleksowe zarządzanie placówką jak i usprawnia koordynację procesu opieki medycznej. Jest wysoce konfigurowalny co pozwala na dostosowanie całego oprogramowania pod własne potrzeby. Bardzo ważne jest również to że program jest bardzo dobrze napisany, co wiąże się z łatwością obsługi programu, a świetna optymalizacja sprawia że system działa szybko i bez zarzutów.
no avatar
User

nataliamich

Posty

1

Rejestracja

25 mar 2022, o 14:18

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: nataliamich » 25 mar 2022, o 14:21

Na co dzien korzystam z Comarch optimed i jestem zadowolona. Nie jestem biegła w komputer a bardzo szybko nauczyłam się jak go obsługiwać. Sam system bardzo niezawodny, dużo funkcji np. generator raportów, dostosowanie pod swoją placówkę (bardzo dużo rzeczy można ustawić). Szybko działa.
no avatar
User

szymon.pawlowski

Posty

1

Rejestracja

27 mar 2022, o 13:44

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: szymon.pawlowski » 27 mar 2022, o 13:48

Z ręką na sercu jestem w stanie polecić Optimed od Comarch. Stabilny system, bardzo łatwy w obsłudze. Ma ogrom wbudowanych funkcji. Np. e-usługi, eWUŚ, generator raportów. System działa na każdym systemie, Linux, Windows, MacOS także wachlarz możliwości jest spory. Ma też spore możliwości personalizacji pod swoją placówkę.
no avatar
User

kubicski

Posty

1

Rejestracja

27 mar 2022, o 22:19

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: kubicski » 27 mar 2022, o 22:21

Bardzo mocno polecam Optimed NXT. Super stabilny i miły dla oka system. Ma bardzo dużo wbudowanych funkcji jak np generator raportów, e-recepty. Bardzo dobrze działa. Łatwy w obsłudze, dobrze zaprojektowany interfejs.
no avatar
User

K.Gałek89

Posty

1

Rejestracja

28 mar 2022, o 20:15

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: K.Gałek89 » 28 mar 2022, o 20:20

Comarch Optimed NXT to rzeczywiście obecne podium na rynku oprogramowań i wydaje mi się że świetnie poradzi sobie jako system w przychodni, szpitalu czy gabinecie specjalistycznym. Szybki, przyjemny system, banalny w obsłudze ale za to niezawodny.
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Obsługa informatyczna firm

Postautor: arabika » 4 maja 2022, o 18:17

Na pewno takie kwestie są bardzo ważne i myślę, że każda firma powinna także wiedzieć o tym jakiego oprogramowania u siebie używać. W każdym razie ja od razu chciałabym polecić świetną platformę https://www.connecto.pl/platforma-connecto/ i jestem zdania, że takie rzeczy powinny być czymś ważnym w każdym przedsiębiorstwie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.175s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron