Od czego zacząć zakładanie firmy?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

Posty

15

Rejestracja

12 wrz 2018, o 09:54

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 10:15

Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednią branżę oraz ustalić jaki typ klienta nas interesuje i co chcemy sprzedawać - jakie usługi, warto w tym celu przeprowadzić analizę rynku czy badania.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: danny4231 » 24 wrz 2018, o 22:03

Założenie mojej drukarni rozpocząłem od zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Był to obowiązkowy ruch, gdyż lokal miałem po rodzicach. Od dawna zależało mi na oferowaniu solidnych usług poligraficznych, z kolei bez wysokiej jakości maszyn byłoby to zwyczajnie niemożliwe. Znalazłem ofertę firmy Fujifilm https://fujifilmsericol.com.pl/ i dzięki temu nie miałem żadnych wątpliwości – to ich maszyny będą służyć w mojej pracowni! Drukarki wielkoformatowe, również cyfrowe z ich oferty okazały się niezmiernie przydatne. Do tego farby drukarskie, czy pozostałe akcesoria sitodrukowe.
no avatar
User

3Dprint.pl

Posty

36

Rejestracja

5 lip 2018, o 08:38

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: 3Dprint.pl » 12 paź 2018, o 16:32

Warto przed założeniem firmy mieć wstępne rozeznanie na temat naszych partnerów biznesowych i potencjalnych klientach.
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Paula883 » 19 paź 2018, o 12:40

U mnie zakładanie firmy skończyło się tym, że musiałam wziąć chwilówka przez internet aby móc jeszcze doinwestować do mojego biznesu. Mimo wszystko się nie poddałam i dziś jestem właścicielką bardzo dużej i skutecznej firmy reklamowej. Polecam takie pożyczki.
no avatar
User

BiuroIdea.pl

Posty

15

Rejestracja

23 paź 2018, o 07:13

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: BiuroIdea.pl » 23 paź 2018, o 07:40

Jest cały szereg czynników jaki trzeba uwzględnić przy zakładaniu firmy,w tym głównie rozeznać się w rynku zrobić wywiad środowiskowy i uderzyć w potrzeby konsumentów, a także znaleźć dobre biuro rachunkowe które zajmie się całą stroną finansową Twojej firmy, akurat to nasza specjalizacja i chętnie pomożemy :)
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: yupixer » 3 gru 2018, o 10:13

Może zaczynać nie warto od tego, ale z całą pewnośćią szybko warto się zainterseować nowoczesnym oprogramowaniem - https://mobtech.interia.pl/systemy-oper ... Id,2645191 to tak naprawdę przyszłość dzisiaj w biznesie, dlatego warto wdrażać takie nowoczesne rozwiązania ;)
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: romozim » 5 lut 2019, o 12:24

Właśnie jeżeli chodzi o ofertę samochodów używanych, ale w bardzo dobrym stanie to zdecydowanie tu polecam kontakt z warszawskim salonem Carolina Toyota Włochy. Mają super ofertę, różne promocje, różne sposoby finansowania
no avatar
User

johann

Posty

33

Rejestracja

21 wrz 2017, o 07:18

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: johann » 10 lut 2019, o 12:24

Moim zdaniem z całą pewnością należy wszystko dobrze przemyśleć. Oprogramowanie może być jednym z tematów, nad którym warto się zastanowić. Teraz coraz więcej branż korzysta z odpowiednio dopasowanych programów. Gabinety lekarskie korzystają z oprogramowania dla lekarzy medchart , który usprawnia codzienną pracę zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, karty wizyt czy aktualna baza leków do której w każdej chwili można zajrzeć to nieliczne z zalet posiadania takiego oprogramowania.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:45

Zgadza się, zanim zdecydujesz się otworzyć własną firmę, warto przede wszystkim nakreślić dobry biznesplan i zrobić wywiad środowiskowy, na jaki typ usług jest zapotrzebowanie, tak aby prowadzony biznes przynosił zyski. Nie zapomnij też o dobrej reklamie.
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: raifek1 » 17 mar 2019, o 11:40

zakup specjalistycznych programów, ja jestem fizjoterapeutą i używam takieg https://aurero.pl/mozliwosci/rehabilitacja/ programu stworzonego specjalnie dla nas - fizjoterapeutów
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 15 Queries | GZIP : Off ]