Działania komornika

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

biszop

Posty

11

Rejestracja

17 maja 2021, o 09:12

Działania komornika

Postautor: biszop » 14 paź 2021, o 21:55

Mam dłużnika który od dawna uchyla się od spłacenia należności. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? kiedy mogę liczyć na pomoc komornika?
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Działania komornika

Postautor: majja » 27 paź 2021, o 16:35

Aby komornik mógł rozpocząć działania to musisz posiadać tytuł egzekucyjny opatrzony klauzulą wykonalności. Rzetelne informacje o egzekucji komorniczej znajdziesz na stronie https://www.big.pl/baza-wiedzy/czy-komo ... o-dluznika . Może warto wcześniej umieścić wpis o zadłużeniu w rejestrze dłużników BIG? Taki wpis zwiększa prawdopodobieństwo, że dłużnik ureguluje dług, a kosztowne działania sądowo-egzekucyjne okażą się zbędne.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Działania komornika

Postautor: nierra » 28 kwie 2022, o 09:27

Patrząc na sprawę z drugiej strony trzeba wszystko zrobić, aby uniknąć komornika. Trzeba po prostu spłacać wszystkie raty w terminie, a jeśli z tym jest problem to zawsze pozostaje konsolidacja kredytów
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Działania komornika

Postautor: OndajOn » 1 paź 2022, o 03:49

Takie jest moje zdanie, że nie ma nic niesamowitego w pożyczaniu pieniędzy, ale trzeba mieć na uwadze, że jest to coś co kiedyś będzie trzeba spłacić. Jak wiadomo różnie w życiu może się wydarzyć i w razie co Spłata chwilówek Gliwice okazała się problematyczna to trzeba szukać rozwiązań np. pomoc doradców kredytowych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]