Konto bankowe - promocje

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Konto bankowe - promocje

Postautor: reton12 » 6 sty 2022, o 22:01

Witajcie :)

Poszukuję ciekawych ofert na konta bankowe, interesują mnie szczególnie różnego rodzaju promocje :) Znalazłem kilka propozycji tutaj: https://konto-w-banku.pl/ :) Niektóre oferty są tutaj, ale może macie coś jeszcze?
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: Edward6 » 13 kwie 2022, o 01:27

Witam poszukuję kredytu pod wyprowadzenie na prostą 3 firm firmy prawnej, oraz usług tworzenia stron internetowych, oraz firmy doradztwa inwestycyjnego. Zawsze damy coś w zamian za kredyt, firma prawna emituje papiery wartosciowe, i możemy część z nich nawet przez 50 lat przekazywać funduszowi które powstaną. Poszukuję wysokiego kredytu, lub niskiego w zależności od możliwości funduszu. www.cba.pl www.europolnexis.com.pl oraz www.omega.pl. Poszukuję kredytu dla tych 3 firm.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: nierra » 1 paź 2022, o 02:13

Wiem, że banki mają w ofercie dziesiątki propozycji to niestety nie zawsze mają opcję by zaoferować nam możliwe do zaakceptowania warunki. Albo wyjdzie tak, że odmówią. Tak bywa na przykład w przypadku kredytów a na ogół jest to w przypadku jakiegoś zadłużenia finansowego. Wówczas nie zaszkodzi zobaczyć inne możliwości gdzie jest dostępna jest dla przykładu konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Wrocław która jest najlepszą opcją na spłatę długów
no avatar
User

stoperek

Posty

3552

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: stoperek » 19 paź 2022, o 12:20

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad promocjami bankowymi z których chciałbyś skorzystać to warto w tym temacie zajrzeć na stronę https://polakoszczedza.pl/. Strona zawiera zbiór najciekawszych i najkorzystniejszych dla klientów ofert. Ja sama zaczęłam z nich korzystać właśnie dzięki tej stronie. Pozwoliła mi ona zaoszczędzić nie tylko sporo czasu ale także pieniędzy. Dodatkowo w razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z zadania pytania w komentarzu a odpowiedź na nie uzyskasz w krótkim czasie.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: Edward6 » 20 gru 2022, o 13:25

Bardzo dobre konta bankowe oferuje bank ING bank który nie zawodzi, nie okrada, nie wyczyści Ci konta, Nationale Nederlanden zawsze fair place wobec klientów. www.ing.pl. Wiele funkcji na koncie, doładowanie telefonu, konto łatwe w obsłudze, miła i rzetelna obsługa, polecam każdemu.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: krystynaaa » 5 sty 2023, o 10:21

Z czystym sumieniem mogę polecić wam bardzo ciekawy artykuł, w którym dostępne są informacje jak prezes noble bank . Jestem pewna, że ten artykuł wam się spodoba.
no avatar
User

ekofabryka

Posty

1

Rejestracja

13 kwie 2023, o 21:40

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: ekofabryka » 13 kwie 2023, o 21:42

Ja korzystam od lat z konta ing - zarówno prywatnego jak i firmowego.
no avatar
User

pomocdrogowa

Posty

1

Rejestracja

15 maja 2023, o 11:38

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: pomocdrogowa » 15 maja 2023, o 11:38

ciekawy wątek
no avatar
User

tkmkula

Posty

38

Rejestracja

20 lis 2023, o 07:56

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: tkmkula » 20 gru 2023, o 12:15

Odwaga w finansach! Artykuł pełen świeżych rad, odkryj nowe spojrzenie na zarządzanie pieniędzmi. Inwestycja w wiedzę to klucz do finansowej niezależności. Zdobądź kontrolę już teraz! http://www.ikontabankowe.pl/
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Konto bankowe - promocje

Postautor: krystynaaa » 27 lut 2024, o 11:01

Po przemyślanej analizie różnych opcji, uważam, że najlepszym wyborem będzie skorzystanie z usług https://bsraszyn.pl/ . Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego banku, co świadczy o jego solidności. Dodatkowo, korzystne warunki przy zakładaniu konta sprawiają, że oferta wydaje się naprawdę atrakcyjna
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.109s | 13 Queries | GZIP : Off ]