Jak zainwestować pieniądze

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Adamus » 28 sty 2022, o 09:09

Według mnie jak najbardziej warto lokować część oszczędności w metale szlachetne, zarówno złoto i srebro w formie sztabek oraz monet bulionowych. Odnośnie wyboru to jak najbardziej polecam sprawdzić mennice skarbową gdzie można liczyć na pomocną obsługę, sprawne realizacje zamówień względem konkurencji i bardzo dobre ceny
no avatar
User

Elmarka

Posty

1

Rejestracja

29 sty 2022, o 15:14

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Elmarka » 29 sty 2022, o 15:15

Wiele osób sporo zyskało na inwestowaniu w złoto. Jeśli również chcielibyście dołączyć do tego grona zajrzyjcie na stronę internetową https://mennica-krakowska.pl/. Można tam zakupić złote monety i sztabki.
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Mennica Skarbowa » 27 lut 2022, o 16:16

Szukając dobrych opcji inwestycji to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli znaleźć zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki o różnej wadze oraz najlepszych cenach. Jednocześnie staramy się klientom zapewnić terminowe realizacje w ciagu 24h, względem konkurencji u których często trzeba poczekać nawet kilka tygodni.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Edward6 » 13 mar 2022, o 00:49

Ciekawy wpis, złoto dobra inwestycja, kamienie szlachetne też. Teraz nic nie jest pewne jest covid głęboki kryzys, firmy plajtują. Nawet w internecie jest mniej ofert pracy, mniej firmy reklamują i mniej wydają. Z inwestycjami trzeba przeczekać Covida.
no avatar
User

Mikołaj

Posty

9

Rejestracja

16 lip 2021, o 11:51

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Mikołaj » 28 mar 2022, o 19:38

Inwestycja to bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej w tych czasach. Ja od jakiegoś czasu kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Udało mi się już w ten sposób ulokować kilka tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę, czy nawet wybudowanie domu. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
no avatar
User

ełka01

Posty

36

Rejestracja

7 lip 2021, o 07:09

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: ełka01 » 31 mar 2022, o 22:41

To może w akcje PZU? Firma solidna, z ugruntowaną pozycją, świetnie prosperują i jeszcze udało im się wypracować za ubiegły rok rekordowy wynik, najlepszy od 12 lat. Na mnie to zrobiło wrażenie.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: EmilCh » 12 kwie 2022, o 07:53

W takim razie jeżeli chcecie przede wszystkim bezpiecznie inwestować w metale szlachetne, a przede wszystkim złoto które bardzo dobrze przechowuje wartość pieniądza przez lata. Tym bardziej teraz kiedy pieniądz tak bardzo traci na wartości, a lokaty nie płacą nic. Dlatego sprawdź sobie mennicę skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziesz wiele produktów inwestycyjnych przede wszystkim monet i sztabek w różnych wagach.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: karla » 5 cze 2022, o 09:56

Nie bardzo się znam na inwestycjach więc pozostałam przy pracowniczych planach kapitałowych, tam samo mi się odkłada tak że tego nawet nie odczuwam w budżecie a to dzięki dopłatom od państwa i pracodawcy
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: Edward6 » 21 sie 2022, o 13:57

Tak kolego złoto, czy kamienie to dobre rozwiązanie. Tak samo dobrym rozwiązaniem jest kupować domeny internetowe, i je pozycjonować, wartosć domen bardzo szybko rośnie takie usługi oferuje www.cba.pl firma stworzona przez programistów z 24 letnim doświadczeniem, można kupić serwer domenę internetą lub hosting. Teraz w czasach Covidu i Korony Virus internet jest dość dobrym rozwiązaniem. www.cba.pl programowanie, strony internetowe, domeny, hosting.
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Jak zainwestować pieniądze

Postautor: stoperek » 1 wrz 2022, o 04:21

Przede wszystkim w bezpieczeństwo firmy i montaż odpowiednich czujników. W temacie detektora gazu istotne jest kontrolowanie jego sprawności nie tylko samo posiadanie go. Osobiście mogę polecić firmę zajmującą się profesjonalnie weryfikacja sprawności i kalibracją. Wystarczy wejść na stronę https://blue-service.pl/kalibracja_detektorow_gazex. Z pewnością będziecie zadowoleni z ich obsługi.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 13 Queries | GZIP : Off ]