Najlepiej zarabiające lokaty

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
Awatar użytkownika
User

walmart33

Posty

5

Rejestracja

19 mar 2015, o 20:32

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: walmart33 » 21 mar 2015, o 13:58

Chyba SKOKI mają najatrakcyjniejsze oprocentowania lokat.
Realize that if a door closed, it’s because what was behind it wasn’t meant for you.
no avatar
User

lucynkaa

Posty

25

Rejestracja

10 gru 2014, o 14:20

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: lucynkaa » 25 mar 2015, o 07:56

Teraz byłabym chyba bardziej ostrożna z takimi inwestycjami. Nie wiem czy np. złoto nie jest teraz bezpieczniejsze?
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: Manna » 7 kwie 2015, o 10:19

Idea Bank ma dobrą lokatę dla nowych klientów - 4% w skali roku na 3 miesiące :) Wszystko załatwia się online i bez konieczności zakładania u nich konta: http://www.ideabank.pl/klienci-indywidu ... kata-happy
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: januszl » 9 kwie 2015, o 16:48

Lokaty obecnie nie są zachęcające do niczego. Tym bardziej aby na nich zarabiać. Ja zrobiłem odwrotnie i zarabiam na bankach, zresztą to jest praca dla nich. Chodzi o konta bankowe. To obecnie najlepszy i najbezpieczniejszy zarobek. Nic nie inwestujemy i pracujemy na umowy. A zarobki do nawet kilkuset zł. dziennie. Gdzie się tyle zarobi ? i to legalnie ? Poczytajcie i korzystajcie - www.bankizarabianie.webnode.com
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

marcinmichnicki

Posty

6

Rejestracja

9 cze 2015, o 00:53

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: marcinmichnicki » 9 cze 2015, o 01:03

Ktoś, kto poleca SKOKI, w życiu pozagrobowym powinien kąpać się w garnku gorącej smoły razem ze swoimi partyjnymi kolegami.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: januszl » 18 lip 2015, o 12:33

Dobre Marcinie. Co do lokat bankowych - szkoda czasu na pierdoły. Masz kasę ? od 200 $ do nawet 20 tys $ to pisz. Powiem konkretnie co i jak. Gwarancja i umowy.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: beata22 » 30 paź 2015, o 17:41

Ja planuję założyć tutaj http://raiffeisenpolbank.com/klienci-in ... -lokacyjne Brałam kiedyś w tym banku kredyt i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo dobre produkty.
no avatar
User

doker

Posty

2

Rejestracja

29 sie 2015, o 21:03

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: doker » 30 lis 2015, o 20:45

Osobiście jestem zdania, ze lokata to średnio opłacalna inwestycja pieniędzy, zwłaszcza jeżeli chodzi o np inwestowanie nadwyżki z firmy, z reguły lokata = niskie oprocentowanie, no i oczywiście dochodzi do tego problem, jeżeli chce się wyciągnąć pieniądze przed terminem jej zakończenia. bardzo mała płynność, TFI daje szansę na o wiele lepszy zysk i tutaj nie ma podobnych problemów z czekaniem na zakończenie lokaty. Oczywiście, to wymaga już jakiejś konkretnej wiedzy, ale sądze że zainwestowanie w doradztwo i tak będzie bardziej korzystne pod względem finansowym niż łądowanie w lokatę, w Warszawie np świetny jest p Piotr Bralczyk i opłata nie jest tutaj sztywna, tylko proporcjonalna do kwoty zysku, jak dla mnie uczciwe rozwiązanie
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Najlepiej zarabiające lokaty

Postautor: Mennica Skarbowa » 28 lut 2023, o 12:09

Na pewno warto też rozważyć lokowanie oszczędności w bezpieczne aktywa jak złoto i srebro. Szukając pomocy w inwestycjach, bezpieczeństwa transakcji oraz jakości serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej w której znajdziecie dobre ceny, najszybsze realizacje i wsparcie obsługi jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z takimi zakupami. Na pewno zwrot w długim terminie będzie odpowiedni. Pozdrawiamy serdecznie!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]