Nowe oblicze Inwestycji w Pożyczki

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Danka531

Posty

22

Rejestracja

26 wrz 2020, o 08:06

Nowe oblicze Inwestycji w Pożyczki

Postautor: Danka531 » 25 lip 2021, o 08:40

Coraz większą popularnością na Świecie cieszą się inwestycje w pożyczki. Powstaje wiele nowych platform oferujących takie inwestycje. (P2P) czyli crowd-investing.
Ogólnie polega to na finansowaniu pożyczek udzielanych przez wyspecjalizowane podmioty pożyczkobiorcą. Pożyczkobiorcy są dokładnie sprawdzani zgodnie z rygorami obowiązującymi w danych państwach. Inwestycje takie są obecnie bezpieczne, gdyż brak spłaty danej pożyczki przez końcowego kredytobiorcę jest refinansowany przez podmioty udzielające tych pożyczek, lub w zależności od państwa przez zebrane w tym celu fundusze gwarancyjne. Dochód z takich inwestycji jest wyższy od lokat bankowych. Gdyż bank nie pośredniczy między przyjmowanymi lokatami a udzielanymi kredytami, w dodatku pożyczki pozabankowe są droższe od kredytów bankowych. Najczęściej możemy na takich inwestycjach zarobić około 12 -16 % w stosunku rocznym nie ponosząc ryzyka. Jeżeli natomiast zdecydujemy się podjąć ryzyko inwestycyjne nasz zysk może osiągnąć pułap rzędu 40 do 70% rocznie od zainwestowanego kapitału.
W Polsce takiego typu inwestowanie dopiero raczkuje. Jednak możemy skorzystać z zagranicznych dobrze już prosperujących platform. Ogólnie te dostępne są opisane na stronie:

albertkredyty.pl/wordpress/inwestycje-w-pozyczki/platformy-inwestycyjne

.
albertkredyty.pl
no avatar
User

domka

Posty

38

Rejestracja

18 maja 2021, o 08:27

Re: Nowe oblicze Inwestycji w Pożyczki

Postautor: domka » 17 sie 2021, o 08:49

Można udzielać pożyczek prywatnych, ale nie wiadomo nigdy, czy ktoś na pewno będzie spłacał. I wydaje mi się, że rozsądnie będzie, jeśli ogólnie poczytamy o zaletach pożyczek. Tutaj https://clskredyt.pl/5-powodow-dla-ktor ... ac-kredyt/ macie powody, dla których warto pożyczać. To wcale nie jest skomplikowane.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Nowe oblicze Inwestycji w Pożyczki

Postautor: calis » 1 paź 2021, o 06:08

Nie wiem nic o tego rodzaju inwestycjach za to pozostałam w programie ppk i liczę na to że tam sie mi sporo uzbiera. Nawet w tej https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... m-podsumo/ publikacji widziałam podsumowanie gdzie w podsumowaniu wyszło że sporo się na tym zyskuje
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Nowe oblicze Inwestycji w Pożyczki

Postautor: OndajOn » 28 lut 2022, o 20:55

Cóż, ja zainwestowałam w chwilówki i teraz spłata chwilówek Gdańsk stała się dla mnie problematyczna. Zastanawiam się czy tego długu nie skonsolidować by wyjść w końcu na prostą drogę
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Nowe oblicze Inwestycji w Pożyczki

Postautor: Konek » 17 lip 2022, o 15:02

Na pewno warto zacząć skutecznie i bezpiecznie inwestować w metale szlachetne, które dostępne są w https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Wybór jest bardzo duży, a dodatkowo dostawa nie jest problematyczna. Jak do tej pory zdecydowanie niezawodni, pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 12 Queries | GZIP : Off ]