fotelik samochodowy

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

fotelik samochodowy

Postautor: stoperek » 23 maja 2022, o 18:27

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://caretero.pl/
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: fotelik samochodowy

Postautor: oli32 » 25 maja 2022, o 11:18

Fajną alternatywą dla fotelika są pasy Smart Kid Belt. Małe, poręczne, pasują do każdego modelu samochodu. Idealne w transporcie, bo mieszczą się w torebce czy schowku samochodowym. Łatwe w montaży - także w taksówce czy w wynajętym samochodzie. Smart Kid Belt przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Poczytaj na ten temat, moim zdaniem warto.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: fotelik samochodowy

Postautor: Hanik » 27 maja 2022, o 11:34

Smart Kid Belt to polski wynalazek, który nie ma u nas na rynku łatwo bo ciężko się przebić takiej innowacji by zaistnieć w tak potężnej branży. O tych zmaganiach można poczytać w ciekawym artykule na brd24.pl.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: fotelik samochodowy

Postautor: kcaj » 12 lip 2022, o 14:20

Też uważam, że Smart Kid Belt zrobił niezły produkt. Nawet patrzac po naciskach branży, to jednak wychodzi obronną ręką. I niektórzy dziennikarze już dostrzegają te dziwne działania w tej branży. A sam pas, szczególnie teraz, jest całkiem fajnym rozwiązaniem. Mega wygodny w podróży, lekki, i szybko da sie go wpiac w dowolne auto.
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: fotelik samochodowy

Postautor: Hanik » 2 sie 2022, o 19:53

Dokładnie, a więcej o tych działaniach można przeczytać w artykule https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-polski-wynalazek-1110342 Można by napisać miłej lektury lecz po przeczytaniu artykułu człowiekowi ciśnienie podskakuje i stara się szukać wyjaśnień i odpowiedzi na pytanie "jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach?".
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: fotelik samochodowy

Postautor: kcaj » 25 sty 2023, o 14:27

Inna sprawa, to patrząc na foteliki i na Smart Kid Belt i całą sytuację w branży, to warto przeczytać sobie ten artykuł: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/. Sytuacja i cały rynek nie jest tak klarowny, jakby się wydawało. Niby chodzi o bezpieczeństwo, ale czy na pewno. Czytając to, co w tym artykule bardziej bym brał pod uwagę to, co się na spotkaniach akcjonariuszy pokazuje w tabelkach, niż wyniki testów.
no avatar
User

jojcik

Posty

99

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: fotelik samochodowy

Postautor: jojcik » 15 mar 2023, o 09:44

@kcaj a wiesz, ze odnoszę dokładnie takie samo wrażenie ? też ostatnio czytałem podobny artykuł związany z tematem pasów Smart Kid Belt, warto na niego zerknąć https://www.wirtualnemedia.pl/centrum-p ... producenta. Wiadomo, ze konkurencja nie śpi i jak widzą,. ze pasy zdobywają coraz większą popularność to działają... szkoda tylko, ze takimi metodami.
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: fotelik samochodowy

Postautor: kcaj » 15 mar 2023, o 21:48

Na samym BRD24 jest już kolejny artykuł w tym temacie. Widać pojawiają się inne. Jak dla mnie to zaczyna być po prostu odkrywana pewna afera, albo działania branży, których nikt nie wiedział. Albo nie chciał widzieć. Za duże możliwości wpływania na decyzje są tutaj widoczne i to bardzo niepokoi. Szary "Kowalski" nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo to wszystko jest manipulowane. I cierpią na tym produkty produkowane w kraju, w Europie, a zyskują tak naprawdę te, które są gdzieś poza. Jak to możliwe? Moim zdaniem powinniśmy bardziej dbać o nasz rynek, o takie produkty jak Smart Kid Belt niż o innych, bo to się z czasem bedzie tylko mściło.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: fotelik samochodowy

Postautor: Pawełdyg » 23 wrz 2023, o 08:14

Pasy Smartkidbelt to strzał w dziesiątkę! Pożyczyłem od sąsiadki dla mojej córki na wyjazd nad morze. Dziecko czuje się bezpieczne i wygodnie. Po powrocie zamówiłem je od razu!
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: fotelik samochodowy

Postautor: stoperek » 27 wrz 2023, o 06:14

Bardzo duży asortyment produktów dla dzieci od zabawek po przewijaki, wyroby tekstylne i pielęgnacyjne znajdziecie zaglądając do https://www.sensillo.pl/ Wykorzystują unikalne technologie i materiały najwyższej jakości, a ich produkty są bezpieczne i trwałe.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 13 Queries | GZIP : Off ]