Rozwój przez szkolenia

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

tenderm

172

29 sty 2017, o 19:42

Re: Rozwój przez szkolenia

Postautor: tenderm » 29 kwie 2022, o 18:54

Według mnie najlepiej zdecydować się na szkolenie negocjacje . Na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
no avatar
User

domka

32

18 maja 2021, o 08:27

Postautor: domka » 29 kwie 2022, o 22:33

Popieram to jak najbardziej. To dobry pomysł na jutro, bo nigdy nie wiesz, co Cię spotka. Dlatego wydaje mi się, że dobrze jest o tym powiedzieć właśnie, że sprzedaż i obsługa klienta też można wyszkolić. Chodzi mi o to, że na naukę nigdy nie jest za późno i ja się z tym w 100% zgadzam.
no avatar
User

nierra

154

18 maja 2016, o 14:57

Postautor: nierra » 30 kwie 2022, o 18:21

Jestem jak najbardziej za rozwojem za szkolenia i cały czas staram się dokształcać. Całkiem niedawno zrobiłam kurs na głównego księgowego i w ten sposób podniosłam swoje kwalifikacje
no avatar
User

wamies

412

1 sie 2018, o 18:30

Postautor: wamies » 12 maja 2022, o 16:53

Bardzo fajną opcją są szkolenia dla farmacji https://bnt-sigma.pl/Szkolenia-branza-farmaceutyczna-GMP-GxP, jeżeli uczycie się albo pracujecie w tej branży to w te szkolenia na prawdę warto zainwestować. Dużo praktycznych rzeczy można się tam nauczyć bo mają bardzo wysoki poziom.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia