Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: Adamus » 3 lut 2022, o 13:22

Przychodzę do Was z pytaniem, czy możecie powiedzieć mi coś więcej jaki program do fakturowania warto sprawdzić i jednocześnie z jakiego sami korzystacie w swoim biznesie w 2022 roku?
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: RafałSek » 4 lut 2022, o 13:02

W takim razie koniecznie sprawdź program Faktura VAT 2022 Standard co do którego dokładniejsze informacje, opis i zakres funkcjonalności znajdziesz na https://www.rafsoft.net/ ma dużo zwolenników do których sam należę. Wygoda i stabilność działania, ewidencja VAT i raport sprzedaży, czy plik JPK stanowią ważny element pracy w księgowości i widać oszczędności czasu.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: MaciejK » 6 lut 2022, o 11:58

My zdecydowaliśmy się na program Faktura VAT 2022 Start i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: Adamus » 6 lut 2022, o 12:09

Na pewno sprawdzę, mam nadzieję że temat jeszcze trochę się tutaj podpowiedzi dla mnie pojawi
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: EmilCh » 8 lut 2022, o 09:20

Akurat co do programu służącego do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej Faktura Vat 2022 Standard sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Sprawdź stronę, przetestuj przez miesiąc za darmo i wtedy będziesz wiedział czy to odpowiednie rozwiązanie dla Waszego biznesu.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: Edward6 » 8 mar 2022, o 02:39

Zapytaj księgowego, jestem marketingowcem, sam zlecam wystawianie faktur jeśli już są klineci funduszowi powierniczemu. Prowadzę firmę doradztwa gospodarczego, tworzenia stron internetowych, oraz reklamy internetowej. Nasza firma jako jedna z nielicznych w kraju może reklamować biznesy klinetów w rozliczeniu bez płatności, ale wynagrodzniem jest wierzytelność. Czyli kosztów nie ponosisz ale dajesz papier wartościowy. www.europolnexis.com.pl
no avatar
User

Waldek90

Posty

1

Rejestracja

10 mar 2022, o 17:42

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: Waldek90 » 10 mar 2022, o 17:47

Bardzo dobry program do wystawiania faktur można znaleźć na stronie http://szybkafaktura.pl/. Jego funkcjonalność oraz prostota obsługi sprawia, że zagościł w wielu firmach i biurach rachunkowych.
no avatar
User

arabika

Posty

1277

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: arabika » 11 mar 2022, o 17:56

Tak się składa, że ja mam jakieś oprogramowanie ale nie pamiętam jego nazwy. Dla mnie zdecydowanie najważniejsze jest to aby w głównej mierze wiedzieć czym zajmuje się księgowość i jakie ma zadania. Dlatego czytałem o tym w artykule https://magnifier.pl/czym-zajmuje-sie-ksiegowosc/ i wiem, że są to ważne sprawy.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1605

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Program do faktur - z jakiego korzystacie?

Postautor: krystynaaa » 10 maja 2022, o 07:17

U mnie właśnie najlepiej sprawdził się https://www.oscbr.pl/ . Jest to bardzo dobry program, który ułatwia współpracę z klientami, dodatkowo zapobiega przed powstawaniem błędów co bardzo mnie cieszy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 12 Queries | GZIP : Off ]