Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:44

Myślę, że warto się czymś takim zainteresować. Sklep internetowy będzie w tym przypadku bardzo dobrą opcją, bo trafi do większej liczby klientów.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: Kocica » 5 mar 2013, o 08:07

Heh, pomysl fajny o ile się no nie jest alergikiem... bo niestety wiele perfum i kosmetyków czuć przez opakowanie, a jako hurtownik nie ma się wpływu na to, co jest we flakonie, a efekt potem taki, że się kicha i prycha i jest lipa. Mój alergolog (fajna babeczka swoją drogą) już mi kilka takich alergo-gennych biznesow odradziła.
I dobrze, inaczej pewnie siedziałabym cała w gilach, zasmarkana, pośród półek z kosmetykami.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 08:17

Z tego co się orientuję (moja mama pracuje w branży kosmetyczno-fryzjerskiej) to salony mają swoich stałych dostawców i trzeba się sporo napracować, żeby się wkupić w łaski szefowych salonów. Z drugiej jednak strony jest to środowisko otwarte na nowości i podatne na modę oraz reklamę, chcąc otworzyć taką hurtownię trzeba mocno zainwestować w to drugie. Gdzie się reklamować? W internecie- własna strona, bezpłatne ogłoszenia, katalogi, różnego rodzaju targi, szkolenia, prezentacje i mocne postawienie na marketing bezpośredni.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: mareczek » 20 mar 2013, o 09:44

Moja żona skończyła kurs kosmetyki i właśnie zastanawiam się nad własnym salonem - taka hurtownia byłaby dla niej świetnym rozwiązaniem jako dostawca kosmetyków
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: lattemacchiato » 31 mar 2014, o 11:31

Myślę, że hurtownia artykułów kosmetyczno-fryzjerskich to naprawdę świetny pomysł na biznes. Moim zdaniem z biegiem czasu będzie powstawało coraz więcej salonów kosmetycznych, gdyż ludzie naprawdę zaczynają dbać o swój wygląd, a żyjemy w XXI wieku, gdzie niestety powierzchowność odgrywa o wiele większe znaczenie niż charakter człowieka.
Powodzenia w rozwijaniu swojego biznesu ! :D
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: kobietapracujaca » 14 sie 2015, o 17:12

Większość osób wyposażenie salonów kosmetycznych chętnie kupowałaby przez internet jednak zazwyczaj jest tak, że przedstawiciele różnych firm zaglądają do takich salonów proponując dane kosmetyki. Nie wiem jak to do końca wyglada, ale zakupy przez internet dla niektórych byłyby wygodniejsze.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: beata22 » 14 paź 2015, o 11:31

A nie myślałaś aby eksportować kosmetyki na wschód? Tam jest zapotrzebowanie. Znalazłam transport rosja http://www.euroasia.pl/Rosja_transport.html obsługują kraje wschodnie. Mają doświadczenie i działają na tamtym rynku wiele lat.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: Wojtek J » 21 paź 2015, o 14:09

Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem
ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM
Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.
Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów.
W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych!
Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.
Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, szkolenia. Nie muszą Państwo inwestować własnych pieniędzy - to my sfinansujemy zakup sprzętu i wymiennych cartridgy.
Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: bizon » 13 sty 2016, o 14:32

Wyposażenie do salonu fryzjerskiego znajdziesz w hurtowni Silog na http://www.sklep.silog.pl/. Same profesjonalne produkty i bardzo korzystne ceny :)
no avatar
User

celina

Posty

8

Rejestracja

13 lis 2014, o 10:52

Re: Hurtownia artykułów kosmetyczno -fryzjerskich

Postautor: celina » 9 lut 2016, o 10:28

Jeśli ma się odpowiednie kontakty i możliwości nawiązania współpracy z poszczególnymi producentami kosmetyków warto iść w tym kierunku. Sama chętnie zamawiam takie preparaty przez internet w hurtowni Hairs i jestem bardzo zadowolona. Plusem jest to, że obsługują też klientów indywidualnych, a nie tylko salony.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 15 Queries | GZIP : Off ]