Inwestycja w szkolenia

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

adriano

Posty

7

Rejestracja

18 wrz 2014, o 11:22

Inwestycja w szkolenia

Postautor: adriano » 17 lis 2014, o 13:05

Od pewnego czasu zastanawiam się nad inwestycją w szkolenia z zakresu podatków i księgowości...
znalazłem nawet już przykładową ofertę http://www.audittax.pl/szkolenia-podatkowe/
Co o tym sądzidzicie..
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: Diana21 » 28 kwie 2015, o 10:25

Akurat nie o podatki ale o innowacje w firmie warto zadbać decydujac się na zakup pakietów szkoleniowych :)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
Awatar użytkownika
User

mysliwy21

Posty

1

Rejestracja

10 maja 2015, o 15:13

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: mysliwy21 » 12 maja 2015, o 20:09

Spoko, dzięki za info - przyda się na pewno :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: kobietapracujaca » 13 maja 2015, o 17:30

Dobrym pomysłem jest szkolenie się czy to z zakresu księgowości czy też w innym temacie. Warto też uczyć się języków obcych ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł o ten http://praca.gratka.pl/poradnik/art/szybka-nauka-jezyka,3262360,art,t,id,tm.html właśnie o szybkiej nauce języka obcego.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: Eizzy » 16 cze 2015, o 09:07

Racja , teraz znajomość języków to praktycznie podstawa. Sama znam tylko angielski, ale w mojej pracy to wystarczające. Na co dzień zajmuję się projektowaniem narzędzi lotniczych, mówiąc w wielkim skrócie. Firma nie jest polska więc angielski mi się bardzo przydaje ;) Jestem z nim na tyle oswojona, że nie muszę chodzić na dodatkowe zajęcia. Teraz jednak pracodawca wysłał mnie za to na szkolenie z projektowania wspomaganego komputerowo http://www.szkolenia.innpuls.pl/oferta/ ... czne-/cad/ Mimo, że zajmuję się tym zawodowo warto podnosić swoje kompetencje. Tym bardziej, jak szkolenie jest darmowe ;) Sądzę, że każdy by się zgodził na coś takiego, prawda? Zresztą moim zdaniem warto inwestować w siebie w taki sposób. W przyszłości nigdy nie wiadomo co się stanie i co się w danej chwili człowiekowi przyda ;)
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: WaldekR » 16 lip 2015, o 08:29

Też bym celował w języki. W Polsce czasami rynek stoi w miejscu. Trzeba poszukiwać inwestorów z zagranicy.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: monika87 » 20 paź 2015, o 11:19

Brałam udział już w wielu szkoleniach, a obecnie zastanawiam się nad studiami podyplomowymi, co sądzicie o takim pomyśle? ;)
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: Wojtek J » 22 paź 2015, o 10:29

Ja ostatnio znalazłem ciekawą ofertę http://www.numatic-haerson.pl/szkolenia/ szkolenia w dziedzinie profesjonalne sprzatanie. Idealna rzecz dla osób które maja w planach zakładac firme sprzątającą
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: Olga » 30 paź 2015, o 09:05

monika87 pisze:Brałam udział już w wielu szkoleniach, a obecnie zastanawiam się nad studiami podyplomowymi, co sądzicie o takim pomyśle? ;)


Zdecydowanie tak, w tym roku skończyłam studia w Warszawie i tak się zastanawiałam czy iść na szkolenia czy kontynuować naukę i zacząć podyplomówkę na tej samej uczelni czyli UTH. Stwierdziłam, że jeśli teraz nie pójdę to już nigdy nie zacznę, a co jak co szkolenia nie dadzą tego co studia podyplomowe i nie piszę tutaj tylko o dokumentach, ale po prostu wiedzy. Jestem na Zarządzaniu zasobami ludzkimi, kierunek łączy się z moją pracą, a podwyższanie kwalifikacji jest bardzo ważne, szczególnie, że pracodawcy bardzo na to patrzą, a jak wiadomo w Warszawie jest ogromna konkurencja.
Awatar użytkownika
User

miniMI

Posty

1

Rejestracja

2 lis 2015, o 16:06

Re: Inwestycja w szkolenia

Postautor: miniMI » 2 lis 2015, o 16:08

Zdecydowanie tego szukałem! Dzięki OLGA!
uTrader Opcje Binarner 150% GRATIS
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]