Inwestowanie - porady

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: Edward6 » 18 mar 2022, o 08:43

Bezpieczne dosyć to jest, firma na środki może wystawić wierzytelność i pieniądze są Twoją własnością a firma w której masz udziały nimi obraca. Dodatowowym zabezpieczeniem może wpis na hipotekę. Zapraszam na blog porad biznesowych www.europolnexis.com.pl. Założona przez Annę Kierską ponad 10 lat temu firma doradczo, marketinowa, zajmująca się również tworzeniem stron internetowych. Jesteśmy ludźmi dobrych intencjii do każdego.
no avatar
User

kido

Posty

1

Rejestracja

24 mar 2022, o 11:36

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: kido » 24 mar 2022, o 12:01

jeśli chodzi o różnego rodzaju inwestycje, które ja stale robię i kontroluję - na pewno ważne jest aby dokładnie prześwietlić dany temat i aby doskonale poznać wszelkie dokumenty i historię inwestycji. mowa oczywiście w moim przypadku o nieruchomościach ale i innych kwestiach również. ja sam nie na wszystkim się znam, więc współpracuję z kancelarią https://www.norekwspolnicy.pl/ , która rozjaśnia mi pewne kwestie i ewentualnie doradza lub odradza. warto mieć przy sobie prawników, którzy są w stanie w papierach dostrzec pewne niedogodności
no avatar
User

ełka01

Posty

36

Rejestracja

7 lip 2021, o 07:09

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: ełka01 » 27 mar 2022, o 22:10

A słyszeliście o wynikach jakie wypracowało PZU? Najlepsze od 12 lat i to w trudnych czasach trzeba przyznać. Zakup akcji tej firmy uważam za dobrą opcję, pójdą z pewnością w górę. Myślę, że inwestorzy dojdą do wniosków, że warto inwestować w polskie firmy i polską gospodarkę.
no avatar
User

Olek90

Posty

87

Rejestracja

24 mar 2022, o 16:25

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: Olek90 » 28 mar 2022, o 09:10

Ja również uważam, że inwestycja w PZU to dobra opcja, teraz wiele ludzi się decyduje na cos takiego ponieważ ich wyniki za 2021 były wybitne.
no avatar
User

domiś

Posty

24

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:46

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: domiś » 5 lip 2022, o 13:03

Teraz tak naprawdę ciężko jest coś poradzić, kiedy czasy są takie niestabilne. Warto jednak mimo wszystko inwestować w rzeczy pewne, takie jak złoto, czy nieruchomości. Mniejsze kwoty oczywiście w metale szlachetne, myślę że tutaj warto zajrzeć - https://www.mennicaskarbowa.pl/ jak ktoś jest zainteresowany kupnem złota.
no avatar
User

krogullca

Posty

41

Rejestracja

7 wrz 2020, o 08:08

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: krogullca » 14 lip 2022, o 14:16

czy ktoś z was inwestował w nieruchomości? Zastanawiam się nad kupieniem mieszkania pod wynajem, widziałem że https://pt-management.pl/ zajmują się tym kompleksowo od zakupu mieszkania po urządzenie i potem wynajem, wydaje mi się to ciekawą opcją żeby pomnożyć swoje pieniądze
no avatar
User

luiza

Posty

36

Rejestracja

27 lip 2017, o 17:27

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: luiza » 15 lip 2022, o 06:16

Zdecydowanie bardziej opłacalna inwestycja niż lokata czy konto oszczędnościowe, gdzie inflacja zjada cały zysk. Jeśli masz środki to jak najbardziej dobra opcja. W przypadku Platinum Towers Management oszczędzasz też mnóstwo czasu i pieniędzy, bo praktycznie zajmują się wszystkim za Ciebie. Nie martwisz się o znalezienie najemcy, nie musisz zarządzać nieruchomością, moim zdaniem to ogromny plus
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: krystynaaa » 16 lip 2022, o 09:03

Jeśli chodzi o inwestycję to u mnie właśnie bardzo dobrze sprawdziła się aplikacja https://www.wealthseed.eu/ . Korzystam z niej od niedawna, ale szczerze mówiąc jest to jednak najlepsze i przede wszystkim bezpieczne miejsce na zarządzanie swoimi finansami
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: Konek » 17 lip 2022, o 15:00

Zdecydowanie warto postawić na skuteczność inwestycji, dlatego ja polecam przede wszystkim bezpiecznie lokować oszczędności m.in w metale szlachetne w formie monet bulionowych z niskim spreadem które też w razie czego później bez problemów bedzie można odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja lubię bezpiecznie lokować środki i móc zabezpieczyć skutecznie swoją przyszłość.
no avatar
User

Mikołaj

Posty

9

Rejestracja

16 lip 2021, o 11:51

Re: Inwestowanie - porady

Postautor: Mikołaj » 26 lip 2022, o 20:48

Inwestycja to bardzo dobre rozwiązanie tym bardziej w tych czasach. Ja od jakiegoś czasu kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ . Udało mi się już w ten sposób ulokować kilka tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę, czy nawet wybudowanie domu. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 13 Queries | GZIP : Off ]