Inwestycja w pracownika

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Martyna Kłos

Posty

10

Rejestracja

20 cze 2016, o 17:36

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: Martyna Kłos » 24 paź 2017, o 18:35

Teraz jest fajnie, że firmy inwestują w swoich pracowników. Często szkolenia organizuje się nie tylko w firmie ale i wysyła pracowników na kursy zewnętrzne. U nas managerowie w ramach rozwoju mogli skorzystac z kursu trenerskiego organizowanego w Szkole Trenerów STER w Krakowie. Tam organizowane są szkolenia trenerskie, na których można się dowiedziec jak postepowac z grupą, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak motywować pracowników, ogólnie wiele fajnych i ciekawych rzeczy przydatnych w pracy z ludźmi. Cały scenariusz szkolenia możecie zobaczyć na stronie szkoły.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: paullaobreczarek » 3 gru 2017, o 13:21

Na pewno jednym ze sposób na dbanie o pracowników jest jego motywowanie. Tu są dwie szkoły: kasa – widaomo sprawa i do tego też pozafinansowe sposoby motywacji, czyli np. do firmy można sobie zamówić soki i owoce (Take a Fruit). Dla pracownika to fajna sprawa, bo widzi, że szef go docenia i do tego też ma prezent od firmy za free.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: danny4231 » 9 kwie 2018, o 12:35

Inwestycja w pracownika to przede wszystkim inwestycja w zaopatrzenie, które może się okazać niezbędne dla jego pracy, ale również i bezpieczeństwa. Ja na przykład ostatnio zakupiłem wysokiej jakości gumowe rękawice dla pracowników, dzięki czemu mam zupełną pewność, że pracują w bezpiecznych warunkach. Zamówiłem je od Larkis http://www.larkis.pl/ , ich jakość jest niezawodna : wcześniej brałem od nich węże gumowe, masy uszczelniające czy kauczuk silikonowy.
no avatar
User

Tarro1234

Posty

73

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:57

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: Tarro1234 » 16 kwie 2018, o 04:57

Pełna zgoda. Pracownik musi mięć w czym i na czym pracować. Jednym z takich elementów usprawniających prace będzie tez na hali produkcyjnej czy magazynowej, czy w dużym sklepie - wózek widłowy. Zdajemy sobie sprawę, że w takich miejscach jest to niezbędne narzędzie pracy, które nie tylko ją usprawnia, ale i zapewnia jej bezpieczeństwo. Bardzo dobre wózki widłowe znajdziecie w http://ipz.com.pl/o-firmie/ - mają sprzęt zarówno zagranicznych jak i polskich producentów.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: dona3 » 25 kwie 2018, o 16:58

Inwestycja w pracownika to też zaopatrzenie go w odpowiednie narzędzia i elementy wspomagające jego prace. Do takich sprzętów z pewnością należą wszelkiego rodzaju wózki, dzięki którym praca na terenie hali lub magazynu jest w ogóle możliwa. Dzięki http://www.emaxpol.pl/ udało mi się wyposażyć pracowników w szeroką gamę wózków do pracy.
no avatar
User

ustka

Posty

5

Rejestracja

2 lut 2020, o 23:05

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: ustka » 4 lut 2020, o 08:49

zawsze warto inwestować w pracowników
no avatar
User

jastarka

Posty

40

Rejestracja

23 sie 2018, o 18:27

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: jastarka » 5 lut 2020, o 18:54

Też zawsze można zawsze wykupić dla swoich ludzi pakiety medyczne. Indywidualnie to byłby naprawdę spory koszt, a jak możemy mieć to zagwarantowane w pracy to ja osobiście bardzo bym się cieszyła. Także pracownicy na pewno to docenią i będą dawali z siebie jeszcze więcej. A ten pakiet to patrzyłam jakiś czas temu to najbardziej korzystną ofertę ma medicover.
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: Johen » 28 lut 2020, o 12:37

Każdy pracownik musi być bezpieczny w pracy, dlatego warto zainwestować w odzież roboczą. W przypadku lekarzy czy pielęgniarek dobrym wyborem może być dobrej jakości obuwie medyczne, które będzie wygodne w użytkowaniu i bezpieczne dla pacjentów.
no avatar
User

warszawa88

Posty

87

Rejestracja

27 wrz 2017, o 04:52

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: warszawa88 » 4 mar 2020, o 09:33

Zgadzam się z Tobą. Bezpieczeństwo i odpowiednia ochrona, jak i również wygoda to podstawa. My zamawiamy dla pracowników fartuchy medyczne ze sklepu https://sklep-fartuchyochronne.pl/ wraz z naszym logo. Są bardzo wygodne.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Inwestycja w pracownika

Postautor: mawko80 » 28 mar 2022, o 08:09

Coraz częściej podejmujemy współpracę z pracownikami na przykład z Ukrainy, dlatego potrzebna jest współpraca z firmą, która pomaga w legalizacji pracowników, ogarnięciu spraw formalnych, dokumentów. Taką firmą jest https://kartapobytu.net/. Zdecydowanie polecam współpracę, znają się na swojej pracy, robią wszystko dokładnie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.301s | 13 Queries | GZIP : Off ]