Praca na wysokości

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

singnoral

Posty

18

Rejestracja

30 sie 2015, o 20:38

Praca na wysokości

Postautor: singnoral » 3 wrz 2015, o 10:49

Chciałbym polecić solidną firmę zajmującą się pracą na wysokości. Co ważne, jako nieliczni w tej branży dbają o bezpieczeństwo pracowników - szkolenia oraz badania. Wykonują usługi remontowe, dekarskie oraz montażowe. Mowa o alptrek.pl usługi na wysokości Warszawa.
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Praca na wysokości

Postautor: compfin » 3 wrz 2015, o 10:51

singnoral pisze:Chciałbym polecić solidną firmę zajmującą się pracą na wysokości. Co ważne, jako nieliczni w tej branży dbają o bezpieczeństwo pracowników - szkolenia oraz badania. Wykonują usługi remontowe, dekarskie oraz montażowe. Mowa o alptrek.pl usługi na wysokości Warszawa.


Zajmują się może uszczelnianiem elewacji? Poszukuję kogoś takiego.
no avatar
User

singnoral

Posty

18

Rejestracja

30 sie 2015, o 20:38

Re: Praca na wysokości

Postautor: singnoral » 3 wrz 2015, o 10:52

jak najbardziej :)
no avatar
User

santasima

Posty

14

Rejestracja

13 lis 2013, o 12:14

Re: Praca na wysokości

Postautor: santasima » 5 paź 2015, o 15:59

Jeśli poszukujecie zleceń dobrze jest odwiedzać portale z ogłoszeniami. Znalazłam taki portal - Oferia.pl .
Ogłoszenia są tam różne. Od branży IT po pielenie czyjegoś ogródka. Są też zlecenia wykonania prac na wysokościach http://oferia.pl/zlecenia/budowa/prace-wysokosciowe . To chyba dość specyficzna branża, w której jeden poleca drugiego. Mój znajomy z Kołobrzegu, gdy studiował w Łodzi wykonywał takie usługi. Prace alpinistyczne to jakby wypad w góry, tylko że więcej zależy od sprzętu i trzeba mieć ekipę której się ufa.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Praca na wysokości

Postautor: HeczkoK » 14 paź 2015, o 21:12

Świetny sposób na połączenie pasji z pracą. Jak zrobisz uprawnienia do pracy na wysokości to całkiem sporo rzeczy możesz robić
Awatar użytkownika
User

moogerbass

Posty

4

Rejestracja

29 paź 2015, o 22:56

Re: Praca na wysokości

Postautor: moogerbass » 31 paź 2015, o 00:27

No przy pracach związanych z budową odradzam znajomości. Wykonanie ciągnie się i ciągnie, bo to znajomość, więc każdy lajtowo podchodzi do tego, a płacić trzeba. Też polecam wykonawców z portali ogłoszeniowych
Nie da się powstrzymać upływu czasu ani przypływu morza.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Praca na wysokości

Postautor: oksana » 1 gru 2015, o 11:48

Na pewno w tym celu warto wykonać sobie badania związane z pracą serca!
Znalazłam ostatnio takie na adad med w Warszawie! Posiadają też bardzo rozbudowany program badań pod katem gastroenterologii.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Praca na wysokości

Postautor: karolina » 1 gru 2015, o 12:37

Praca na wysokościach wiąże się z większym ryzykiem śmierci, tak samo jak praca w górnictwie!
Czasami w mediach tego się nie słyszy, ale wypadków z udziałem tych drugich jest na prawdę dużo. Jestem ciekawa jak często takie usługi: zakład pogrzebowy warszawa są wzywane do osób pracujących na wysokościach?
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Praca na wysokości

Postautor: mariolka00 » 14 gru 2015, o 20:19

Badania wysiłkowe i tzw. próby wysiłkowe są szczególnie ważne gdy wykonujemy pracę fizyczną, oraz taka która obciąża nasz organizm, w szczególności np. gdy zawodowo uprawiamy jakiś sport. Warto wówczas się przebadać na porządnym sprzęcie, systemach wysiłkowych np. z https://kredos.pl/proba-wysilkowa , nowoczesna technologia pozwala na dokładne pomiary.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Praca na wysokości

Postautor: Fards » 23 gru 2015, o 11:08

No ja nigdy nie pracowałem fizycznie, wiec na wysokości tez nie. Ale najlepszy jest moj brat. pojechał na budowe z Eurokontaktem do Holandii, wiadomo, zarobić trochę grosza. No i miał lęk wysokosci, bał sie przyznać :D i wyobraźcie sobie, ze dostali jakąś robotę na jakimś wysokim piętrze. Nadal nie chciał nikomu powiedzieć, ale ponoc po tej robocie się pozbył lęku wysokości :P
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 13 Queries | GZIP : Off ]