Oprogramowanie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Oprogramowanie

Postautor: Kremowy » 30 wrz 2016, o 11:09

Jesli chodzi ci o oprogramowie do firmy to przejrzyj sobie oferte sklepu klucz-system. Mają tam spory wybór opcji dla firm, a ceny bardzo konkurencyjne. I przynajmniej masz gwarancję legalności, a w firmie nie ma co się bawić w pirackie oprogramowanie, bo jak to sprawdzą to pójdą grube tysiące do zapłaty...
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Oprogramowanie

Postautor: arekk » 14 gru 2016, o 13:25

Szukając dobrych informatyków warto zajrzeć do serwis informatyczny milanówek. Myślę, że ich usługi również i wam mogą się przydać, więc sprawdźcie sami pełną ofertę tej firmy.
no avatar
User

tikos

Posty

1

Rejestracja

16 gru 2016, o 17:14

Lokalizacja

Przechlewo

Re: Oprogramowanie

Postautor: tikos » 16 gru 2016, o 19:16

Super dzieki za linki!: ) Moze znajde jakas profesjonalna pomoc :)
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: Oprogramowanie

Postautor: fangot » 10 wrz 2018, o 20:25

Jeżeli szukasz kogoś, kto będzie w stanie stworzyć dla Ciebie profesjonalne aplikacje mobilne, to możesz to wykonać w agencji interaktywnej https://solv.pl/aplikacje-webowe-i-mobilne/ pracują tam jedni z najlepszych programistów.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Oprogramowanie

Postautor: Kemp » 8 paź 2018, o 17:31

Obecnie oprogramowanie jest pomocne już chyba w każdej branży. Nawet przychodnie korzystają już z takich rozwiązań. Takie oprogramowanie medyczne poprzez możliwość prowadzenia całej dokumentacji medycznej pacjenta wpływa znacząco na sprawność działania tego typu miejsc. Przypomnienie o terminie wizyty, generowanie dokumentów, czy wystawianie elektronicznych recept, to tylko niektóre z udogodnień. Aktualna baza leków ułatwia pracę lekarzy.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Oprogramowanie

Postautor: OndajOn » 1 cze 2019, o 12:29

Prywatne gabinety pod względem oprogramowania medycznego idą do przodu, niestety NFZ stale w miejscu
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Oprogramowanie

Postautor: nierra » 1 cze 2019, o 15:22

Mówi się że stoją w miejscu bo nie zależy im na zarobku... fakt prywatne przychodnie bardzo na to patrzą. Wiele z nich wprowadza u siebie aplikację Medidesk do zarządzania rejestracją. Działa w ten sposób, że w panelu zapisywane są wszystkie zgłoszenia do placówki zarówno te telefoniczne (nawet nieodebrane), mailowe czy z formularza kontaktowego na stronie www. Łatwiej w ten sposób sprawować kontrolę nad wszystkich i obsłużyć każdego pacjenta
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Oprogramowanie

Postautor: EmilCh » 25 lut 2022, o 17:17

My również szukaliśmy przede wszystkim skutecznego programu, który będziemy mogli wykorzystać w naszej przychodzi. Zależało na tym, aby przede wszystkim pacjenci byli przyjmowani na czas i aby wizyty się nie przeciągały. Zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo i dokładność jeśli chodzi o uzupełnienie dokumentacji medycznej wraz z wystawianiem recept oraz katalogiem leków PharmIndex to wykorzystaliśmy medNote Comarch który jest ogromną pomoc w tych zadaniach. W końcu wszystko jest pod kontrolą, bez chaosu i błędów które niestety ale przy natłoku pracy i braku informatyzacji się zdarzały.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Oprogramowanie

Postautor: RafałSek » 17 maja 2022, o 20:02

Oj tak dobra platforma medyczna dla gabinetu, czy małej praktyki to podstawa, żeby radzić sobie lepiej z tym natłokiem pracy nie raz zdarzyło się, że coś mi uciekło czy z płatnością lub złą datą wizyty w kalendarzu. Postanowiłem zainwestować w Klinika24. Odkąd jej używam wszystko działa jak powinno, no i obsługa samej wizyty zajmuje dużo mniej czasu. A też mam pewność, że dokumenty medyczne są bezpieczne, no i w razie potrzeb zawsze można szybko przeprowadzić wideokonsultacje.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Oprogramowanie

Postautor: Edward6 » 20 maja 2022, o 00:30

Nie korzystałem trudno mi ocenić. Myślę, że dobrym wyborem jest www.cba.pl. Programiści są niedrodzy, posiadają duże doświadczenie, nie psują. Na podstawie własnego doświadczenia mogę ich polecić każdemu. Kontakt do programistów obsluga@cba.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.158s | 13 Queries | GZIP : Off ]