Co ostatnio kupiliście przez internet?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Hokus » 13 paź 2015, o 12:06

Wczoraj kupiłem dziewczynie różowy kostium króliczka :D Mam nadzieję, że mi dzisiaj przyjdzie i chyba będę sobie musiał wziąć wolne :lol:
no avatar
User

michalina9

Posty

2

Rejestracja

14 paź 2015, o 18:31

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: michalina9 » 14 paź 2015, o 18:34

Ostatnio oglądałam bardzo ładne płaszcze, kupiłam je na stronie gdzie ogólnie była odzież damska Zapłaciłam za niego mniej niż chcieli za podobny w sklepie.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: samotna » 15 paź 2015, o 06:48

Przymierzam się do kupna pralki ze strony electro.pl maja taki wybór, że w głowie mam mętlik. Cały czas byłam za pralka z firmy bosch. A teraz zobaczyłam pralko suszarki. I zastanawiam się, czy to dobre rozwiązanie. Mogę prosić o opinie?
no avatar
User

panjan

Posty

5

Rejestracja

15 paź 2015, o 06:52

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: panjan » 15 paź 2015, o 07:31

nie wiem jak z pralko-suszarką, ja ostatnio kupiłem pralkę samsunga tą ecco bubble i jest spoko
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Wojtek J » 22 paź 2015, o 06:40

Ja dopiero mam zamiar kupić odkurzacz. Znalazłem ciekawą stronę http://www.numatic-haerson.pl/ firmy działającej od lat na rynku polskim i wiem że odkurzacze tej angielskiej firmy sa rewelacyjne i w konkurencyjnych cenach. Często kupują je właściciele hoteli np ;) Ja chciałbym mieć w moim domu jakis profesjonalny sprzęt
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: samotna » 29 paź 2015, o 13:38

Ja jeszcze nie kupiłam, ale znalazłam bardzo fajna stronę https://web-to-print.pl/ Wreszcie porządnie zaopatrzona i niedroga drukarnia.Czekam na męża by razem zrobić zamówienie. I trzeba pomyśleć o wydrukowaniu nowych wizytówek, bo firma poszerzyła działalność.
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: Asia22 » 7 lis 2015, o 15:47

Ja właśnie wizytówki ostatnio kupowałam przez internet, rozchodzą się jak świeże bułeczki, ale to raczej dobrze;D zamawiałam w drukarni internetowej https://www.lapisart.pl/ jakość wydruku świetna, a cena bardzo przystępna;)
no avatar
User

TRobak

Posty

1

Rejestracja

9 lis 2015, o 23:49

Lokalizacja

Warszawa

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: TRobak » 9 lis 2015, o 23:51

Ostatnio udało mi się zakupić kilka zabawek dla moich pupilków i do tego jak zwykle karmę. Biorąc pod uwagę to co znajduje się w sklepach, a w sieci (nie wspominając głośno o różnicy cenowej) zawsze wybieram produkty tego typu ze sklepów internetowych. Mam zaufane strony na których dokonuję transakcji i powiem szczerze, że mam większą pewność co do jakości.
Awatar użytkownika
User

digital

Posty

4

Rejestracja

9 lis 2015, o 13:38

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: digital » 10 lis 2015, o 15:27

Ja kupiłem zegarek. Jestem zadowolony
Gdyby tylko Bóg dał mi jakiś jasny znak! Na przykład złożył solidny depozyt w szwajcarskim banku na moje nazwisko.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Postautor: kolaa » 10 lis 2015, o 20:34

Ja kupiłam mojego nowego laptopa http://www.vobis.pl/lenovo-z51-70-80k600hspb-8-gb-2-148557.html jestem z niego bardzo zadowolona. Zawsze bałam się kupować taki sprzęt w sklepach internetowych ale różnica w cenie w stosunku do sklepu stacjonarnego mnie przekonała. A opcję dostawy wybrałam odbiór osobisty w najbliższym sklepie patronackim.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 13 Queries | GZIP : Off ]