Pomoc z kredytem frankowym

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

miki789

Posty

27

Rejestracja

31 gru 2015, o 08:05

Pomoc z kredytem frankowym

Postautor: miki789 » 19 paź 2021, o 08:06

Czytałem ostatnio, że sporo osób rozwiązuje problem z kredytami frankowymi, a wiele sądów potwierdza, że banki stosowały w umowach klauzule niedozwolone. Jak u was poszło z przekształceniem, czy rozwiązaniem umowy?
no avatar
User

Maciuszek87

Posty

14

Rejestracja

6 mar 2020, o 09:04

Re: Pomoc z kredytem frankowym

Postautor: Maciuszek87 » 22 paź 2021, o 08:11

Ja przekształciłem przez prawnika http://sangowski.com/kredyty-frankowe.php kredyt frankowy na PLN po prostu i mam spokój. Teraz NBP podniósł stopy procentowe, ale jeszcze nie jest tragicznie tak, jak miałem. Musiałem pójść do pracy weekendowej, 30 dni pracowałem w miesiącu, żeby sobie poradzić finansowo. Nie wiem, jakim cudem ogarnąłem, ale walczyć się opłaca. Nie dopuść do takiej sytuacji.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Pomoc z kredytem frankowym

Postautor: OndajOn » 28 lut 2022, o 18:25

Nie wiem jak to jest z kredytem frankowym, ale mi jest potrzebny kredyt oddłużeniowy bo nabrałam za dużo kredytów i teraz spłata mnie przerasta. Czy jesteście w stanie coś polecić?
no avatar
User

domka

Posty

38

Rejestracja

18 maja 2021, o 08:27

Re: Pomoc z kredytem frankowym

Postautor: domka » 19 maja 2022, o 10:19

Wiem, jaki to problem spłacać coś, co się ogólnie ciągle czkawką odbija, miałam kiedyś kredyt, w którym mocno podniesiono oprocentowanie. Cieszę się, że dziś jest już inaczej. Z kolei uważam, że dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się w waszej sprawie z placówkami takimi jak kancelarie frankowicze Bytom . Tu dostaniecie odpowiednie informacje i pomoc.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]