Strategia, wizerunek, skuteczność

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: kolaa » 6 gru 2013, o 21:49

Szukacie skutecznej reklamy firmy? Zajrzyjcie na http://skuteczni.pl/marketing-szeptany.php . Marketing szeptany jest bardzo popularną formą reklamowania się w sieci, a także skuteczną. Na podanej stronie dowiecie się więcej o tej formie reklamy. Ja uważam, że to jedna z najskuteczniejszych form.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

agat

Posty

2

Rejestracja

30 gru 2013, o 11:03

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: agat » 30 gru 2013, o 11:08

Zbliża się nowy rok i nowe pomysły przychodzą do głowy lub chce się realizować stare... Myślę nad nowym własnym cosiem :), ale na początek rozglądałem się za jakąś własną strategią reklamy. To nie takie proste jak by się wydawało. Wstyd się przyznać, ale się pogubiłem w tym marketingowym polskim buszu... Będę myślał o współpracy z jakąś firmą raczej...
no avatar
User

Piotr_33

Posty

1

Rejestracja

2 sty 2014, o 07:12

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: Piotr_33 » 2 sty 2014, o 07:19

Skuteczność reklamy i marketing firmy to jest długotrwały proces. Nie da się tak w ciągu miesiąca osiągnąć sukcesu. W sumie to może i by się dało, ale idzie za tym ogromna kampania finansowa, a nie wszystkich stać na to :) Jest kilka dobrych firm, które się tym zajmują ;) Można samemu się do tego przyłożyć, ale tu polecam szkolenia Lean, na których dowiecie się więcej :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: apogeum » 24 sty 2014, o 15:09

Dlatego też warto jest się dokształcać tak aby nie pozostać w tyle za konkurencją ;) Dla wszystkich zainteresowanych bardzo ciekawy artykuł w tym zakresie możecie znaleźć tutaj: skuteczny marketing szkolenie - jak zresztą wiele innych szkoleń dotyczących prowadzenia swojego biznesu.
Obecnie szkolenia są coraz bardziej na czasie ale moim zdaniem warto jest się zainteresować właśnie takimi darmowymi stronami zanim zdecydujemy się na płatne szkolenie.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: Piaskowa » 20 sie 2015, o 16:37

Najgorsze jest to, że czasem wystarczy chwila by klienci inaczej nas postrzegali. Kilka negatywnych komentarzy- często nieprawdziwych może nas pogrążyć. Podobny problem spotkał Traffic Club- http://jerzy-kowalewski.pl/ Negatywne opinie szybko popsują wizerunek firmy.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: oksana » 25 sie 2015, o 07:23

Wizerunek firmy zawsze można powierzyć takim agencjom, które nie tylko zadbają o cały system identyfikacji wizualnej ( logo, ulotki, banery...) ale i o tego typu stoiska na targi- http://pam.net.pl/reklama/stoiska-targowe-wystawy/
Wygląda to bardzo dobrze i profesjonalnie.
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: tomekpanq » 31 sie 2015, o 12:19

Najlepiej wykorzystać dobry dom mediowy warszawa, który dobierze i zakupi media. Takie domy mediowe mają duże doświadczenie w prowadzeniu takich zintegrowanych kampanii. Agencje interaktywne często skupiają się tylko na kampaniach www.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: aisha » 9 wrz 2015, o 15:09

Bardzo skuteczne są kampanie content marketingowe. Dzięki nim można trafić do szerokiego grona odbiorców i zwiększyć kilkakrotnie sprzedaż. Sama myślę o takiej kampanii bo ostatnio samo pozycjonowanie nie wystarcza. Chcę zacząć działać tez na portalach społecznościowych.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: bizz » 28 wrz 2015, o 12:01

Myślę, że firma skuteczni.pl także oferuje dobre usługi pozycjonowania i marketingu internetowego. Jeśli chcecie to możecie porównać sobie także ofertę tej firmy.
no avatar
User

Qbrick

Posty

24

Rejestracja

22 wrz 2015, o 10:03

Re: Strategia, wizerunek, skuteczność

Postautor: Qbrick » 29 wrz 2015, o 07:58

Dziś wszystko rozgrywa się w internecie - nie można tego bagatelizować!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 15 Queries | GZIP : Off ]