Leasing

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

kiniao1

Posty

10

Rejestracja

20 sty 2013, o 18:50

Re: Leasing

Postautor: kiniao1 » 20 sty 2013, o 19:00

Prywatnie nie polecam na firmę się opłaca
no avatar
User

timon83

Posty

11

Rejestracja

4 sie 2013, o 14:32

Re: Leasing

Postautor: timon83 » 15 sie 2013, o 16:15

Mało tych propozycji i mało konkretne dlatego przyłączam się do dyskusji. Tu znajdziesz dużo informacji na temat leasingu pojazdów. oraz wszelkie możliwe rodzaje pomocy przy tego typu ofertach kredytowania maszyn używanych w działalności
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Leasing

Postautor: krzysztofol » 6 gru 2013, o 15:06

Jeśli interesuje Was kredyt na samochód to na tej stronie znajdziecie wiele informacji na temat takich kredytów - jest tam porównanie wszystkich najważniejszych ofert będących obecnie na rynku. Myślę, że warto się z nimi zapoznać.
Pozdrawiam.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Leasing

Postautor: zyjes » 11 sty 2014, o 15:08

Leasing nie zawsze się opłaca, bo to zależy od oferty. Chociaż ostatnio widziałem ogłoszenia z autami audi na portalu i też ludzie oferowali auto z leasingiem od razu, więc może to jest jakieś rozwiązanie?
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Leasing

Postautor: pestka » 26 cze 2014, o 06:53

Oferty są bardzo różne. Czasami lepszy jest kredyt kiedy na przykład kupujemy na firmę używany samochód, a czasami po protu o wiele lepszy będzie leasing ;)
Tak czy inaczej zerknijcie sobie tutaj: http://www.comperia.pl/kredyty_samochodowe - na stronie znajduje się bardzo dobre zestawienie aktualnych kredytów na samochód tak więc o wiele łatwiej będzie Wam zdecydować się na ten najlepszy dla siebie.
Pozdrawiam.
no avatar
User

tomek90

Posty

3

Rejestracja

22 lip 2014, o 19:10

Re: Leasing

Postautor: tomek90 » 22 lip 2014, o 20:40

Ja mam małą firmę budowlaną i na początku myślałem o wzięciu kilku maszyn w leasing. Ale trafiłem na http://www.kurt-koenig.com.pl/ i stwierdziłem, że bardziej mi się opłaca wynajmowanie maszyn budowlanych niż ich zakup. Prace do których jest mi potrzebna koparka czy pompa do jastrychu zdarzają mi się dość rzadko i gdybym zainwestował w te maszyny to praktycznie przez 3/4 roku stałyby nieużywane.
no avatar
User

krzysztof9

Posty

5

Rejestracja

27 kwie 2015, o 08:19

Re: Leasing

Postautor: krzysztof9 » 28 kwie 2015, o 08:08

Kocica pisze:Ale żeby skorzystać z faktoringu to chyba trzeba mieć najpierw jakieś niepopłacone przez klientów faktury, czyż nie?


Z faktoringu mogą skorzystać firmy, które chcą uzyskać środki tymczasowo zamrożone w fakturach. Chodzi tu szczególnie o te przedsiębiorstwa, które prowadzą sprzedaż z odroczonym terminem płatności. Istnieje kilka rodzajów tej usługi: faktoring z regresem czy faktoring bez regresu. W zależności od wybranej przez ciebie opcji - różni się sposób ulokowaniem ryzyka niewypłacalności odbiorców. W artykule "Faktoring pełny czy niepełny" http://www.kuke-finance.pl/aktualnosci/ ... ny,11.html w szczegółowy sposób zostały opisane zalety faktoringu pełnego a także niepełnego. Takie rozwiązania skierowane są dla osób, którym zależy na optymalizacji ryzyka współpracy z klientami i zabezpieczeniu płynności finansowej firmy
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Leasing

Postautor: Fards » 28 maja 2015, o 09:53

w leasing można wziąć nie tylko samochód (nowy albo używany),ale też sprzęty i urządzenia biurowe. zobacz sobie na Idea bank http://www.ideabank.pl/leasing mają wszystko czytelnie opisane
no avatar
User

jasti

Posty

17

Rejestracja

27 maja 2015, o 21:29

Re: Leasing

Postautor: jasti » 25 sie 2015, o 07:57

A co myślicie o firmie CLS.PL ? Szukam właśnie dobrej oferty na leasing samochodów dostawczych, a słyszałem, że oni się tym zajmują i mają nawet niezłe warunki.
no avatar
User

aneeetag

Posty

15

Rejestracja

26 wrz 2015, o 07:11

Re: Leasing

Postautor: aneeetag » 26 wrz 2015, o 07:21

Dokładnie, na firmę to jest bardzo opłacalne rozwiązanie, ale prywatnie już nie jest tak kolorowo. Lepiej zdecydować się na inną formę finansowania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.295s | 13 Queries | GZIP : Off ]