Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

tomciak

Posty

89

Rejestracja

22 sty 2015, o 10:16

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: tomciak » 29 maja 2015, o 10:20

hmm właściwie to psa faktycznie trzymać w domu. Ja mam 2 psy i kota. Nigdy nie trzymałem ich na podwórku. Szkoda mi by było ich w zimie czy w deszczu. Teraz muszę kupić transporter dla kota bo żona często jeździ do weterynarza z nim autobusem podmiejskim, bo boi się autem i nie wiem na jaki się zdecydować.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: LudwikB » 15 mar 2016, o 11:42

Mamy psy podwórkowe i mają swoje nawet nie budy, tylko wydzieloną część z szopy, ocieploną, do tego taki zamykany boks przed. Ale całe dnie biegają po podwórku, tylko czasem są tam zamykane.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: cyryl18 » 18 wrz 2019, o 05:42

według mnie coś takiego należy skonsultować z weterynarzem. :)
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: danny4231 » 18 wrz 2019, o 06:45

Także i ja wychodzę z podobnego założenia. W tym celu kwestie zdrowotne, zmiany w żywieniu czy nawet założenie takiego kojca wolimy skonsultować ze specjalistą. A zawsze kierujemy się do weterynarz.pila.pl/ , udzielającego należytych porad i pomocy.
no avatar
User

stoperek

Posty

3522

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: stoperek » 19 wrz 2021, o 16:25

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://vet-point.waw.pl/zwierzeta-egzotyczne/
no avatar
User

Marcin20

Posty

13

Rejestracja

9 sie 2023, o 14:19

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: Marcin20 » 21 sie 2023, o 14:58

Decyzja o zakupie kojca dla psa nigdy nie jest łatwa. Czasami jednak nie ma wyjścia. Mogę polecić od siebie te ocynkowane https://blaszaki.com.pl/kategoria-produktu/kojce-dla-psow/.
no avatar
User

jojcik

Posty

100

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Blaszany kojec dla psa: za czy przeciw?

Postautor: jojcik » 8 lut 2024, o 07:25

przejrzałem wątek i zauważyłem, że dzielicie się tu też namiarami na sprawdzone kliniki weterynaryjne. Jeśli szukacie takiej opieki dla zwierząt w Krakowie to polecam wybrać się do Arki na ulicę Chłopską 2A. Placówka jest czynna przez 24 godziny, także w weekendy. Świetni lekarze, nowoczesny sprzęt diagnostyczny ( w tym tomograf), własny szpital.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.130s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron